12.12.2010

“ویکی‌لیکس” رئیس اطلاعات مصر: رژیم ایران ماهانه ۲۵میلیون دلار به حماس کمک می‌کند

تغییر: عمر سلیمان، رئیس اطلاعات مصر: رژیم ایران در مصر بسیار فعال است و حمایت مالی آن از حماس به حدود ۲۵میلیون دلار در ماه می‌رسد. رئیس اطلاعات مصر: مصر چندین تلاش رژیم ایران برای ارسال پول به غزه را متوقف کرده است.

گاردین ـ ویکی‌لیکس: تلگرام سفارت آمریکا ۳۰آوریل ۲۰۰۹
عمر سلیمان، رئیس اطلاعات مصر: رژیم ایران در مصر بسیار فعال است و حمایت مالی آن از حماس به حدود ۲۵میلیون دلار در ماه می‌رسد. رئیس اطلاعات مصر: مصر چندین تلاش رژیم ایران برای ارسال پول به غزه را متوقف کرده است.

گاردین ـ ویکی‌لیکس: نیروهای ائتلاف از یک انبار در بصره در عراق حداقل دو موشک qw-۱ manpads ساخت چین که توسط رژیم ایران برای شبه‌نظامیان ارسال شده بود را کشف کردند.

گاردین ـ ویکی‌لیکس: تلگرامهای وزارت‌خارجه آمریکا: چین موشکهای qw-۱ manpads به رژیم ایران داده و این رژیم برای تولید موشکهای میثاق-۱ از آن استفاده کرده است.

ویکی‌لیکس: تلگرامهای وزارت‌خارجه آمریکا: یک موشک میثاق‌ـ۱ را که از ایران برای به عراق ارسال شده بود و در سال ۲۰۰۴ به یک هواپیمای غیرنظامی شلیک شده را کشف کردیم.

ویکی‌لیکس: تلگرامهای وزارت‌خارجه آمریکا: رژیم ایران به‌عنوان فعالترین کشور حامی تروریست تسلیحات ساخت چین را به گروههای افراطی در عراق و افغانستان می‌دهد که آنها این تسلیحات را برای کشتن آمریکاییها و عراقیها مورد استفاده قرار می‌دهند.

Related posts:

  1. کشورهای حوزۀ خلیج فارس، منبع مالی اصلی تروریسم
  2. ماموريت های سپاه قدس در عراق
  3. نصرالله: اعضای حزب الله متهم به ارتباط با پرونده قتل حریری می شوند
  4. کمک‌های ایران به افغانستان؛ جزئیات تازه، ادامه ابهام‌ها
  5. هنوز جنوب ایران پس از جگ با عراق بازسازی نشده ملاها لبنان را آباد کردند!

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates