17.02.2010

بررسی عزل رییس مجلس خبرگان ،کذب است

پارلمان نیوز: هاشم‌زاده هریسی: جوسازی علیه هاشمی رفسنجانی به خاطر برخی كینه‌ها است
پارلمان‌نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری معتقد است جوسازی‌ها علیه رئیس این مجلس در آستانه اجلاس خبرگان به خاطر برخی حقدها و كینه‌هاست.

آیت‌الله هاشم هاشم‌زاده هریسی در گفتگو با ایلنا، در پاسخ به سوالی در خصوص انتشار برخی اخبار مبنی بر اتمام حجت اعضای مجلس خبرگان رهبری با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در اجلاس آتی مجلس خبرگان گفت: این موضوع را باید بر دو محور تفكیك كرد، یك شایعات بیرونی و دیگری اخبار و واقعیات داخلی مجلس خبرگان.

وی با بیان اینكه از شایعات بیرونی اطلاعی ندارم و دنبال آن نیستم، اظهار داشت:شایعات بیرونی ناشی از جو ملتهب جامعه است و در جو ملتهب نیز حرف‌ها و سخن‌ها زیاد است و نباید به آن توجه كرد.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با تاكید بر اینكه در داخل خبرگان چنین مسائلی مطرح نیست گفت: اتفاقا در اجلاس قبلی كه فضا تندتر بود اعضای مجلس خبرگان اگر نقدی هم به جناب آقای هاشمی داشتند با حفظ احترام مطرح می‌كردند و چنین مسائلی كه اكنون در رسانه‌ها مطرح می‌شود در داخل مجلس خبرگان وجود ندارد.

وی با اشاره به آیین‌نامه داخلی مجلس خبرگان این آیین‌نامه را محكم و قوی دانست و گفت: در داخل مجلس خبرگان تمام تصمیم‌گیری‌ها براساس آیین‌نامه داخلی است و اینگونه اخبار در خصوص مسائل داخلی مجلس خبرگان رهبری بیشتر جوسازی محسوب می‌شود.

هاشم‌زاده هریسی با تاكید بر اینكه با برگزاری اجلاس خبرگان معلوم می‌شود كه مسائل مطرح شده صحت ندارد در خصوص علت اینگونه اخبار با توجه به تاكیدات مقام معظم رهبری بر حفظ وحدت گفت: یكی از علت‌های مهم به عقده‌گشایی برخی افراد مربوط می‌شود كه می‌خواهند با برخی مسائل و كینه‌هایی كه دارند عقده‌های خود را خالی كنند.

وی با تاكید بر اینكه عقده‌گشایی باعث ایجاد نفرت می‌شود، ایجاد نفرت را موجب بر باد دادن عدالت و ایمان دانست و گفت: البته عوامل خارجی كه دشمن نظام و انقلاب هستند نیز در زمینه ایجاد اینگونه اخبار و ملتهب كردن جامعه بی‌تاثیر نیست.

Related posts:

  1. دیدار مهم امروز هاشمی رفسنجانی با رهبر جمهوری: هاشمی با رهبری اتمام حجت کرد، دست از این اقدامات “خجالت آور” بردارید
  2. بیانیه جنبش عدالتخواه دانشجویی درمورد اقدام اخیر دستگاه قضا
  3. انتقاد هاشمي از اظهارات يزدي: بوي توطئه به مشام مي‌رسد
  4. شیخ علی تهرانی و رافت رهبری
  5. لاریجانی: استعفای رسمی حسینیان نرسید

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates