Aug 28 2005

ما باز هم خوشحالیم

نوشته:     :::       5 پیام

قاضی آقازاده سرپرست بخش قضایی ملارد صبح امروز ترور شد.
این عنوان خبری بود که باز مرا خوشحال کرد شاید عده‌ای باز بپرسند این چه انسان بیماری است که از مرگ دیگران خوشحال می‌شود. عزیز دلم کسی که در حکومت آخوندها قاضی است و هنوز هم قاضی مانده یعنی تا مغز استخوانش فاسد و نوکر این رژیم است و مرگش به هر طریقی که باشد باعث شادی من خواهد بود.
دفعه قبل که قاضی مقدس ترور شد و به درک فرستادندش عده‌ای آه و ناله سر دادند که “مسلمانی نیست” یا بهتر است گفته شود فرمودند که این برخلاف اله و بله هست هر کدام هم استدلال های خودشان را داشتند.
بنده حقیر که خودم را انسانی صلح طلب می‌شناسم و قادر نیستم جان یک مورچه را هم بگیرم برعکس با شفافیت نوشتم که از این اتفاق میمون خوشحالم.
استدلالم هم در مقابل مخالفین این بود که اولا این آقایان انسان نیستند که بخواهیم حقوق بشر یا حقوق انسان‌ها را بر این جانوران دوپا جاری کنیم. وجود این اراذل بجز نابودی و کشتار برای بشریت و بخصوص دنیای ما که در کشورهای اسلامی هستیم نداشته و نخواهد داشت. عده‌ای هم استدلال کرده بودند که این کار کار خودشان است باز هم گفتم و می‌گوییم که فرقی در اصل مساله نمی‌کند حتی اگر این ترورها تسویه حساب داخلی هم باشد باز ما خوشحالیم. تازه اگر این ترور ها تسویه حساب‌های داخلی باشد که جای خوشحالی بیشتری دارد. چرا!؟ برای اینکه نشان می‌دهد اوضاع چنان حاد شده که برای حل معضل‌های داخلی و خارجی مجبور به حذف یکدیگر شده‌اند که نشان از بهم پاشی رژیم دارد.
درست مثل مساله انتخابات که عده‌ای می‌گفتند اگر رای ندهیم (از بین بد و بدتر بد را انتخاب نکنیم) اله می‌شود و بله می‌شود باز هم گفتیم بهتر است رژیم به دست فاشیست ترین گروهشان اداره شود تا وضع ملت مشخص شود چه باید بکند.
حالا اگر بخواهیم تحلیل اوضاع را مجددا باز بینی کنیم باید گفت که این اتفاقات و ترورها و مرگ‌های مشکوک (مرگ مبهم)
همگی به انتخابات جدید ربط دارد و مایه شادمانی است. نگاهی به مطلب شریعتمداری که روی سخنش به کروبی است بیندازید.
شریعتمداری به کروبی می‌نویسد:
نامه شريعتمداری به کروبی : شبكه تلويزيون ماهواره‌اي مورد نظر شما در صورت راه اندازي، يك شبكه ضد انقلابی است. آيا شما خود را تافته اي جدا بافته از امام و نظام اسلامي ميدانيد؟
این گونه درگیری‌ها در جمهوری اسلامی همگی بعد از انتخابات مرسوم شده و ترورها هم یقینا از همین اختلافات سرچشمه می‌گیرد.
وقتی گفته می‌شود که مرگ زواره‌ای مشکوک است و همزمان نامه‌ای از او یا از طرف او روز بعد از مرگش منتشر می‌شود که سخن از زمین خواری دارد و درست روز بعد ترش یک قاضی که عموما مسئول رسیدگی به دعاوی ملکی دارد ترور می‌شود. شاید باید این گونه حذف‌ها را به هم ربط داد که آقایان مافیا دارند خود از اندرون رژیم را به فروپاشی نزدیک می‌کنند. چه چیزی بهتر از این. اختلافات چنان بزرگ و پیچیده شده‌اند که بجز حذف یکدیگر راه دیگری برایشان باقی نمانده.
همیشه گفته‌ام اینها مکارتر از آن هستند که ما به تنهایی موفق به سرنگون کردنشان شویم مخصوصا با دست خالی تنها راه سرنگونی این اوباش درگیری‌های خودشان با خودشان است که ثمر بخش خواهد بود.
شاید اگر خوش شانس باشیم چند روز دیگر هم کروبی ترور می‌شود البته ما اینقدرها هم خوش شانس نیستیم ولی دنیا را چه دیدی شاید این بار شانس مان زد و آقا را به لقاالله فرستادند.
این هم یک نمونه جدید سرویس دهی حکومت الله: گویا از این به بعد هر وقت سایتی را سانسور کنند یکی خواهد آمد و با سلام و صلوات خبر سانسور شدن را خواهد داد. شخصی با نام احمد نجفی پیامی را در مطلب قبلی من نوشته به این صورت:

بسم الله الرحمن الرحیم . سایت خسن آقا با موفقیت فیلتر شد. السلام علیکم و رحمه الله و برکاته .

آی پی حضرت سانسورچی:67.19.183.212
آدرس میلش را هم گذاشته که اگر خواستیم ازش تشکر کنیم راه را گم نکنیم: javanan_hizbullah@tebyan.net

نوشته: در ساعت: 8:57 pm در بخش: مبارزه با رژیم

5 پیام  |           

5 پیام به “ما باز هم خوشحالیم”

 1. khodam says:

  گر شود ترور احمد وممد مسعود—-جان من ندارد براي مردم سود—- نبوده ونيست ترور دواي اين ملت—– چون كه جهل وناداني است,علت—–با ترور اگر مملكت درست ميشد—-كنون ايران ما سوئد ميشد!!؟
  Posted by khodam در August 3, 2005 02:56 PM
  Nr.: 1437

 2. Farhad says:

  هموطن عزیز… تاریخ ما هویت ماست . آخوندها و آخوندک ها کمر به نابودی هویت ایرانی ما نموده اند. آرامگاه کوروش کبیر در آستانه نابودی ست .بعنوان یک ایرانی از شمای هموطن و همدرد تقاضا میکنم بهر شیوه ممکن مقابله کنید.دوستدار ایران .. فرهاد حیرانی

 3. علیرضا says:

  حسن آقای گرامی
  عزیزی می گفت جلوی آدم گوزو اگر نرينی خيال می کنه کون نداری. من هم به سهم خودم از ترور اين کثافت های مزدور کيفور شدم. با حقوق بشر کاملا موافقم ولی اين آدم کشان بی وجدان را که نام قاضی در دستگاه ظلم بر خود دارند بشر نمی نامم. به عفيده من هم زيبا ترين شيوه برخورد با اين انگلها شيوه خودشان يعنی ترور است.
  من دست کسی را که اسلحه به سوی اين جنايتکاران می گيرد و ناجوانمردانه آنان را به درک می فرستد می بوسم. چرا که سزای نا جوانمردان جز ناجوانمردی نيست.
  پاينده باشی

 4. صادق says:

  جقدر اين مردک گه دولت آبادی بی شخصيت است!!
  http://img23.imageshack.us/img23/5749/dolatkarubi7vp.jpg

 5. شبح says:

  خسن‌آقاي عزيز!
  اما تاريخ نشان دادن است دود اين ترورها سرانجام به چشم ما فرو خواهد رفت. چند نفر از آنان کشته مي‌شود و بعد چند هزار از ما!
  نه باور نمي کنم اين ترورها به سود مردم باشد.
  راستي ايشان ظاهرا فوت نکردند و گلوله در استخوان جمجمه متوقف شد. اما تمام قاضي‌ها به سلاح گرم مجهز شدهند و اجازه تيراندازه‌ي پيدا کردند نه آن که قبلا سلاح نداشتند و نه آنکه تيراندازي نمي‌کردند اما ديدي که چند وقت پيش جواني توسط يکي از اين‌ها به قتل رسيد و چه غوغاي شد اما حالا بدون هيچ غوغايي مي‌کشند.
  نه آرزو مي‌کنم هرگز سال‌هاي 60 تکرار نشود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی