Feb 26 2006

یا مرگ یا آنجلینا جولی!!

نوشته:     :::       18 پیام

دیشب یکی از رفقا زنگ زده می‌گه: این شماره تلفن رو یادداشت کن! یادداشت می‌کنم، بعد می‌گه: بردار زنگ بزند به این شماره بگو خانم مریم رجوی رئیس جمهور منتخب من نیست.
داستان از این قراره که دیشب توی تلویزیون کانال 2 نروژ (کانال غیر دولتی) پس از پخش خبر شکست مذاکرات مسکو (تلویزیون گفت ما که خودمون خبر نداریم)، مصاحبه‌ای با خانم رجوی داشت و پس از خاتمه صحبت‌ها در ادامه خبر خبرنگار خودش با دست‌های خودش زد توی دهن ملت و برای ملت رئیس جمهور تعیین کرد!! (زرشک)
به رفیقم می‌گم بابا تو دیگه چقدر خوش باوری! فکر می‌کنی اگه من زنگ بزنم اینها خبرشون رو اصلاح می‌کنند!؟ این خبر رو یکی از قدرت‌های رسانه‌ای تزریق کرده توی سیستم خبری دنیا و خُسن آقای حقیر هم هیچ غلطی نمی‌تونه بکنه! می‌گه: مهم نیست تو زنگ بزن کاریت نباشه، میگم باشه، برای اینکه مطمئن بشه که من زنگ می‌زنم می‌گه: پس خدا حافظ برو حتما همین حالا زنگ بزن! می‌گم به چشم!
گوشی رو که می‌زارم زمین دوباره گوشی رو بر می‌دارم و زنگ می‌زنم، یک بار، دو بار، سه بار هر بار بوق اشغال می‌زنه. هنوز برای چهارمین بار سعی نکرده بودم که یکی زنگ می‌زنه، گوشی رو بر می‌دارم این بار یکی از بچه‌های شاهی است که زنگ می‌زنه، می‌گه: آقا تلویزیون رو دیدی!؟ می‌گم آره! می‌گم چطور!؟ می‌گه: مگه ندیدی گفتن رئیس جمهور منتخب! می‌گم ولشون کن، گه زیادی خوردن. می‌گه: بیا آقا، این شماره تلفن رو بگیر بهشون اعتراض کن. می‌گم بابا تا حالا سه بار زنگ زدم هر بار اشغال می‌زنه. می‌گه: خدا رو شکر، پس همه دارن زنگ می‌زنن، می‌گم همه کیا هستن!؟ می‌گه آخه از موقعی که خبر رو پخش کرده همه بر و بچه‌ها دارن به تلویزیون زنگ می‌زنن.
به طرف گفتم: بابا بی خیال اینها هر چی می‌خوان واسه خودشون دولت تعیین کنن، ملت خودش می‌زنه تو دهنشون و خودش روزی که لازم شد دولت تعیین می‌کنه. گفتم حالا تو خودت فکرشو بکن مثلا حکومت آخوندی فردا صبح سرنگون شد فکر می‌کنی اگه اینا مریم رجوی رو بیارن با سلوم صلوات ایران، مردم راهش می‌دن؟ همون دم در ترتیب‌شو می‌دن. اصلا ملت کسی رو که مقنعه (مقعنه بر وزن مق انه) سرش باشه قبولش نمی‌کنه! حالا گناهان دیگه خانم رجوی به کنار.
می‌گه: بابا همین جوری یکی رو می‌کنن تو پاچه ملت!
با خنده بهش می‌گم: اگه نیم پهلوی رو می‌خواستن همین جوری بکنن توی پاچه ملت هم تو اینجوری کون خودتو پاره می‌کردی؟
می‌خنده، میگه: بابا اون حداقل مقعنه سرش نیست. می‌گم همینمون مونده که شاه برامون تعیین کنن بعد مقعنه هم سرش کنن.
عاقبت هم تا آخر شب هرچی سعی کردم زنگ بزنم اشغال می‌زد، نشد زنگ بزنم، اگه شده بود می‌خواستم بگم، آقا دفعه دیگه اگه خواستید برای ما رئیس جمهور تعیین کنید حداقل آنجلینا جولی رو تعیین کنید که ما به کمتر از آنجلینا جولی قانع نمی‌شیم! این عفریته‌ها چی‌چی هست می‌خواهید بکنید توی پاچه ملت ایران.
پ.ن.:
حالا که بنا شد ملتو بخندونیم یک سر هم بزنید به وبلاگ شبح که SMS‌های مرسوم در ایران را منعکس کرده.
از خنده توی خودم نزدیک بود بشاشم. این یک نمونه رو داشته باشید بقیه رو بریت تو وبلاگ خودش بخونید.
15. علاف اولی به علاف دومی می‌گويد: “بیا بریم نماز جمعه نماز بخونیم نفری 10000 تومان می‌دن” علاف‌دومی می‌گويد: “اگه ندادن چی؟” علاف اولی می‌گويد: “خب می‌گوزیم باطل می‌شه.”
پ.ن. دوم:
شعبده بازی در جمهوری لجن

نوشته: در ساعت: 9:19 am در بخش: طنز

18 پیام  |           

18 پیام به “یا مرگ یا آنجلینا جولی!!”

 1. سلام
  من با تو موافقم ولی این شعار را هیچ وقت فراموش نکن: انرژي هسته اي حق مسلم ماست!!!!
  ارادتمند
  پسرک فضول
  ——————
  پاسخ:
  تو دست از شعار دادن بر نمی‌داری؟
  حق! کدام حق؟ آیا همه حق‌های ملت را گرفته‌اید و فقط مانده حق هسته‌ای شون!؟
  حماقت تا چه اندازه؟ ملت نون نداره بخوره داره از گرسنگی طلف می‌شه شما حرف از حق می‌زنید؟
  عوام فریبی هم حدی داره!

 2. Hannah says:

  hasanagha khob jawabi bi in pesare kocholoo dadi:) man fekr konam dorost mesle moghei ke jango regime az aragh dige wel nakard wa tonest injori khob khodesho nejad bede wa be mone be hokumat, az in energie atomi ham dorost hamin soestefadaro dare mikone wa melato jam karde dore khodesh:/ ghorbane shoma, hannah

 3. Winston says:

  I think I have started loving your weblog
  Keep it up please

 4. AZIZE DEL . HASAN AQA JAN. MODATI AST HAR CHE MIKHAHAM BARAET PEQAM BOGZARAM , NEMISHAVAD, VA BE QOLE khane baloch , abdolqader khan farai mishavad. madst marizad mard.

 5. کنجکاو says:

  انرژی فسیلی حق مسلم مافيای اسلامی است.
  انرژی هسته ايی حق مسلم مافيای روس است.
  انرژی باد (ببخشيد گوز) هم حق مسلم ملت است.

 6. کنجکاو says:

  خسن اقا جان!
  “پَنک” بالا را برای شبح، اگر شماره تلفن اش را داری بفرست

 7. کیانوش says:

  خـُسـُـن آقا کـشـتی مـنـو از خــنـده، ایـن روش ابطال نـماز در ثـانـیه آخــر عـجــب روشـی بـود

 8. nana says:

  حسن آقا جون
  تو هم که تو اين شلوغ پلوغي رفتي شدي رقيب
  عشقي نيک آهنگ کوثر که عمو ؟
  حالا نميشه يه خوشگل ديگه براي خودت انتخاب کني
  تا يه وقت خدا نکرده سر اين جولي لب کلفته !!!!!
  خون و خون ريزي تو وبلاگستان ايراني ها راه نيفته ؟
  من ميگم برو سراغ مثلني ژوليت بنوش که هم الگانت تره
  و هم فرانسه بلده !!!!!
  ميتوني باهاش فرانسه ات رو تمرين کني !!!!
  البته اين حداقل کاريست که ميتوني باهاش بکني !!!!! نانافضول
  ———————
  خُسن آقا:
  تو هم توی شلوغ پلوغی نرخ تعیین می‌کنی!؟ حالا مگه اونو که اسمشو بردی می‌تونه به این سادگی که من می‌تونم، می‌تونه از آنجلینا جون کام ببره؟ آخه اون مسلمونه و قبل از هر کاری اول باید صیغه کنه و تا اون بیاد صیغه کنه من کار خودمو کردم، تازه معلوم نیست آنجلینا جون به صیغه رضایت بده!

 9. nana says:

  حسن آقا جون
  به والله که دست روي نقطه حساس اين بهشت آهنگين !!!
  گذاشتي !!!
  من که ميگم دستتو بردار يه وقت ديدي با خط کش مکتب
  آخوندا همچين زد روي دستت که کبود و سياهش کرد
  به مسلماني اون چيکار داري ؟
  به قيافه اش کار داشته باش که حسابي استرليزه و پاستوريزه
  است و از ريش و پشم خبري نيست به ولاي مرتضي مادرجنده!!!
  به هر حال خوشم اومد که يک بار هم از هاي پر بودنت کمال استفاده
  را کردي و مانند خروسان تا سر بهشت خان !!! با سوز و گذار عاشقي
  گرم بود و خودشو براي ان کهت و لا وزجدهو ( يعني عقد ) آماده ميکرد
  تو کلک را هم به او و هم به برد پيت زده و کار جولي را از زير ساختي
  و رفتي سر دستور العمل سبزه سبز کردن !!!!
  مرسي از اين همه انرژي و پشتکار مرحبا جانم ….نانا

 10. آرمان says:

  1- اینم از مدینه فاضله جنابعالی !
  2- مریم رجوی و گروهش از جانب آمریکا و اروپا (جهان متمدن) گروه تروریستی اعلام
  شده اند. وسلام.
  3- انرژی اتمی حق مسلم ملتهای عاقل است. تا زمانی که تروریست ها حکومت ایران را در دست دارند, داشتن بمب اتمی نوعی خودکشی است. بمب اتمی حق صدام, احمدی نژاد و امثال اینها نیست. عمله آخوندها نشید ای عوام !
  4- رضا پهلوی (ص) تنها کاندید معقول میباشد که مورد حمایت جهان متمدن هم هست.
  5- هر که مثل بچه آخوند حسین درخشان پاچه بوش (نماینده غرب متمدن) را بگیرد باید با دمکراسی خداحافظی کند.
  ——————–
  پاسخ:
  درسته که چرند گویی مالیات نداره ولی شرم و حیا هم خوب چیزی هست.
  شما از توی قوطی های کدام دکان عطاری پیدا کردید که خُسن آقا طرفداری از مجاهیدن می‌کند که آمده اید اینجا چندیات می بافید؟
  بطور کلی طرفداری از این یا آن سیاستمدار از انسانهای وابسته‌ای مثل شما بر می‌آید، انسانهای آزادی خواه نیازی به حمایت از این یا آن قدرتمدار ندارند

 11. آرمان says:

  حسن ! باز هم خیالاتی شدی که ؟! یاد اون ترکه افتادم که دید دو تا پلیس دارن راه میرند, رفت بینشون گفت: “منو کجا میبرید ؟!”

 12. کنجکاو says:

  خاله خرسه، دوست شاهزاده!
  گاهی دل ام برای شاهزاده می سوزد، اين هواداران کودن اش آب روی اش را همه جا می برند. بی چاره هر روز داد می زند امروز فقط اتحاد و اله و بله، اما اين گوساله های ديکتاتور زاده ( از آن آدم هايی هستند که در بچه گی پدرشان روزی ده بار کتک شان می زده) مگر توی گوش شان چيزی فرو می رود. هی به مانند ديسک سوخته تِر می زنند خودشان و به آن شاهزاده.
  بابا، شاهزاده را چند سال پيش دوباره فرمت کردند، برنامه و سخنان نويی روش گذاشتند. گفت من شاه نيستم، تاج گذاری هم که کرده ام را پس می گيرم. بذار ببينيم مردم چه می گويند. چندی پيش هم گفت که “اگر ما به يک جمهوری [دمکراتيک] برسيم، به 90 درسد آرزوهايم رسيده ام”
  اما مگر اين الاغ های خود/ميهن فروش (وطن تازه شان ايالات متحده آمِريکا است) سلطنت طلب ول اش می کنند. همه جا می روند و به نام او از توی پاچه شان حرف در ميارند. باور کنيد با اين سنگ (سخنان) تنها سر شاهزاده را له می کنيد. ما گفتيم، شما نشنويد.
  يک کنجکاو دمکرات

 13. بهروز says:

  عمرا آدمي پرروتر و خائنتر از اين قماش مچاله ها نديدم. اينا ديگه كين، رئيس جمهور تعيين ميكنن!؟ حالا كه گفته ميخواد بشه جمهوري!؟ خدا از من بدش مياد، منم از اينا!

 14. آرمان says:

  حاجی دمکرات !
  احتمالا تو هم یکی از اونهایی که به دیکتاتوری و تو سری خوردن معتادی ! مرد حسابی ! کی حرف از شاه و سلطنت زد که تو باز کون برهنه پریدی وسط بحث دو تا آدم حسابی ! کی گفت قراره شاه و سلطنت بیارن که تو باز زرد کردی ؟ چماق رضا شاه رو باز یاد کردی که تو سر توده ای های خائن زد ؟
  دمکراسی رو همه دوست دارند. مهم اینه که چطور بهش برسی. دمکراسی که در حد شعار باشه و وجود خارجی نداشته باشه را باید گذاشت در کوزه آبشو گرفت ! اینقدر بگو دمکراسی که شاید خوابشو با فیدل کاسترو ببینی ! اصلا رضا پهلوی خودفروخته است و یا تویی که ایران و ایرانیت (ملی گرایی) برایت ارزشی نداره ؟
  (یک واقع گرا که دمکراسی نسبی را در غرب تجربه کرده)

 15. حسن اقای عزيز سلام
  ببین چقدر راحت و بدون هیچ تفکري متن ساده ای را که حداقل سه علامت تعجب جلوی آن بود به قشقرقی تبديل کردي. اگر حتی کمترين تعقلی بر نوشته های قبلی من می کردی اینگونه زود قضاوت می کردي؟ این شعاری که من مطرح کردم تمسخري بود که در حال حاضر بر روی اس.ام.اسهایی که در تهران رواج دارد دیده می شود و دقیقا همان حرفی را می زند که شما و دوستانتان به گونه ای خارج از نزاکت و عدم تحمل رقیب می زنید. من یک شعار احمقانه ساده را مطرح کردم ولی چنان جنجالی بر پا کردی و قضیه را نافهمیده به کناری دیگری سوق دادي. جالب اینجاست که بقیه هم همچون گوسفندانی که به دنبال بز اول گله می روند حرفهای شما را تأیید می کنند. حاضرم قسم بخورم هیچکدام اگر نظر دیگری هم داشتند نمی دهند چون الگو گیری می کنند. حسن اقای عزیز تفکر و تعقل در این خطه و افرادی که در این خطه بزرگ شده اند و حداقل یکی از ژنهایشان مربوط به این اقوام می شود تعریف شده نیست. منواقعا به تمسخر آن شعار را مطرح کردم ولی این را در نظر بگیر که اگر افرادی مثل تو حکومت را به دست گیرند چه فاجعه ای خواهد بود؟
  ارادتمند
  پسرک فضول
  ——————–
  پاسخ:
  می دونی بعضی ها مثل اینکه تنشون می خوارد و اگر یکی نباشه خوارششون رو برطرف کنه روزشون به شب نمی رسه.
  بنا به گفته شما هر چیزی رو که خُسن اقا و هم فکرانشان می گن چرندیات است. حالا یک چیزی را برای من توضیح بده: تو چقدر بی کاری که روزی چند بار می‌آیی به این وبلاگ و چرندیات مرا می‌خوانی و به خودت زحمت هم می‌دهی و پیام هم می‌گذاری. مگر مرض داری یا تنت می‌خوارد که چنین می‌کنی؟
  بدتر از هر چیز استدلالهایی هم که می‌کنی اکثرا در پیتی است

 16. سلام
  نگفتم مشکل داري. من اگه بهت سر می زنم که تو باید تشکر هم بکنی. اگه دوست نداری مخالف داشته باشی و همه به نوشته هات به به و چه جه بگویند بدان که از عقده های دوران کودکی رنج میبری. تو آنقدر کوته بین هستی که حتی جواب درست سوالات مرا هم نمی دهی. پس تو چگونه می خواهی ادعای دموکراسی داشته باشی. فورومی که تو در پیش گرفته ای از فلسفه ناقصی تبعیت می کند که بارها در پنلاگ و با خطاب شما نوشته ام و باز هم می گویم. من نه آدم بیکاری هستم و نه چرندیات می گویم. با زبان خودت و با تحلیلهای خودت با خودت صحبت می کنم. نه به تو دشنام می دهم و نه حرفهای تو را رد می کنم. تو با این جوابت که “مگر بیکاری به وبلاگ من سر می زني” عملا به تمامی بازدید کنندگان وبلاگت توهین می کنی. من اصلا نگفتم که شما چرندیات می گویید. من می گویم به آنچه که می خوانید و میبینید تحلیل بیشتری را اضافه کنید. درست است که ناسیونالیست نیستم و بر عکس خیلیها ایرانیها را دانا نمی دانم ولی دلم می سوزد که این کشور با اینهمه ثروت بالفعل و بالقوه باید اینگونه در منجلاب ندانم کاریهای عده ای بسوزد. باز نگویی منظورت خسن اقا و بقیه هستند همه را میگویم خودم هم جزوشان. ولی دقت کن زبان طنز حقیقتی است تلخ و گزنده. مگر من در آن شعار کذایی جز حرف شما را زده ام. مگر علامت تعجب به ان بزرگی جلویش نگذاشته ام پس چرا آنقدر زود قضاوت کردی. وقتی قربان صدقه ات هم می رویم باز دشنام بارمان می کنی؟ در پن لاگ یادت است. هر کسی حرف مخالف می زد بی دلیل باید در برابر بمباران دشنامهای تو قرار می گرفت. من مسلمانم و همین حکم تکفیر من برای تو است. دین من برای خودم و دین نداری تو هم برای خودت. هر انسانی برای انسان بودنش دارای حرمت است و تا زمانی که تعرضی به تو نکرده است باید حرمتش بداری. یکبار دیگر تمام نوشته های مرا ببین. من در هیچ جایی شما را تکفیر نکرده ام و دشنام نداده ام. اگر به وبلاگت سر می زنم فقط برای این است که هر کسی به اندازه خودش حرفهایش شنیدنی است و قصد کل کل کردن را هم ندارم. فقط حس کردم که می توانم دوست خوبی باشم هر چند مخالف. هر چند مسلمان. حال دوست نداری ما را به خیر را شما را به شلامت. امیدوارم همیشه در زندگیت موفق، پیروز، آزاد و پر تعقل باشی. حال که دوست نداری ما هم راضی نیستیم که شما را بیازاریم. ولی این را بدان هر موقع اگر خبری از تو به من برسد من یاد خاطرات را فراموش نمی کنم. البته اجازه بده یکبار دیگر هم به تو سر بزنم تا اگر حال داشتی به این کامنت هم جواب بدهی لااقل سهمیه دشنام آخری را هم بگیرم.
  عزت زیاد.
  موفق باشید.
  به امید روزی که همه همدیگر را تحمل کنیم.
  ارادتمند
  پسرک فضول

 17. سلام خُسن آقا
  وقت کرديد يه سری هم به اين وبلاگ بزنين جوک و S.M.S دست اوّل زياد داره
  http://1worldsms.blogspot.com

 18. جاویدان says:

  سلامون علیکم و رحمت الله طبق اخرین بیانیه دفتر مقام معظم رهبری : هر کس به حسن اقا توهین کنه طبق دستورات مقدس اسلامی محارب شناخته شده و از کون دار زده خواهد شد .
  دفتر معظم اله… ایت الله سید موکل ابنیی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی