Mar 29 2007

اوهوی خین آمد خین آمد

نوشته:     :::       4 پیام

حکومت عدل علی در این 28 سال چنان به گند کشیده شده که دیگر حتی بر مسلمانان هم شکی باقی نمانده که اگر این مسلمانی است و این عدل علی است ما نخواستیم.
این خبر رو بخونید:

وزارت امور خارجه از حمله و تیراندازی نیروهای انگلیسی به سمت ساختمان سرکنسولگری ایران در بصره خبر داد.
وزارت امور خارجه اعلام کرد که پس از این اقدام تحریک آمیز و ماجراجویانه انگلیس در بصره، بلافاصله مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران به وزارت امور خارجه عراق منعکس و برابر کنوانسیون‌های بین‌المللی بر مسئولیت طرف های ذیربط در عراق در راستای تأمین امنیت کارکنان سرکنسولگری تأکید گردید.
منبع خبر بازتاب
از نظر من که هر بلایی سر این انگلیسی‌ها بیاورند باز هم کم است، ولی حالا خودمانیم بد نیست گاهی اوقات هم بجای شلوغ کردن و رگ گردن کلفت کردن کلاه خودمان را قاضی کنیم و کمی هم به رفتار خودی‌ها نگاه بیندازیم ببینیم واقعا حق با ماست یا خیر. این ننه من قریبم بازی‌های رژیم در این خبر دقیقا مصداق این شعر است که می‌گوید:
ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند … بانگ و فریاد برآری که مسلمانی نیست!
آخه آقایون گویا یادشون رفته که 27 سال پیش مثل دزدها از دیوار سفارت آمریکا در تهران بالا رفتند و همه کارمندان و دیپلمات‌های سفارت آمریکا را به گروگان گرفتند و با افتخار هم از آن به عنوان انقلاب دوم سخن گفتند.
اول اینکه نه انگلیسی‌ها وارد سفارت شده‌اند و نه به کسی آسیب رسانده‌اند و همه خبرگزاری‌ها هم این اتفاق را یک حادثه درگیری بین نیروهای انگلیس با افرادی ناشناس در خارج از سفارت گزارش کرده‌اند (حد اقل تا این لحظه که این مطلب رو می‌نویسم).
حالا فرض کنید اگر یکی از این تیرها در رفته بود و یکی از افراد داخل سفارت خراشی برداشته بود، معلوم نیست در آن صورت حکومت آخوندی چه کولی بازی و قشقرقی به پا می‌کرد.
بچه که بودم یک پسر دایی نازنازی داشتم که هر گاه کوچک ترین اثری از سرخی خون در جایی از بدنش پیدا می‌شد داد و هوار راه می‌انداخت و ساعت‌ها گریه و شیون می‌کرد و دست بردار نبود تا او را با هزار متر بانداژ و چسب زخم زخم بندی نمی‌کردند. بعد از آن هم تا یکی دو روز مدام فریاد می‌زد “اوهوی خین آمد خین آمد” منظورش این بود که خون آمد خون آمد. این را هم ما بعدها وسیله تفریح مان کرده بودیم و هر وقت که می‌خواستیم دستش بیندازیم به مسخره می‌گفتیم “خین آمد خین آمد”.
از همه اینها که بگذریم، آقایان که صبح تا شام دارند می‌گویند که از تهدیدهای آمریکا و غرب ترسی ندارند! حالا چه شده که بخاطر یک قطر “خین” نیامده، این هم کولی بازی در آورده‌اند و خین آمد خین آمد فریاد می‌زنند!؟ مگر نه اینکه آقایان ادعا می‌کنند که تا آخرین نفس ایستادگی خواهند کرد!؟ پس حالا چه شده که در اولین نفس دارند جان می‌کنند و چنین قشقرقی به پا راه انداخته‌اند!؟

نوشته: در ساعت: 7:50 pm در بخش: ملای حیله گر

4 پیام  |           

4 پیام به “اوهوی خین آمد خین آمد”

 1. علی says:

  ببین حسن آقا جون / اگر پول نفت اخیرن اسمش “امام زمان” شده / قبول دارم که دست امام زمون پشت سر رژیمه / در مورد این خبر که وزارت های جنگ و خارجه ی انگلیس دقیقن مساله را تشریح کردند / که از این اتفاق ها هر روز در بصره می افتد که دیروز نزدیکی های کنسولگری ایران بوده / حالا اگر یک انگلیسی مادرمرده در بازار شهرکی در جزیره ی ماراگاسکار / از کنار خونه ی کسی رد بشود / که جد سومش عربی بوده که یکی از زن هایش مدتی در ایران بوده / جمهوری اسلامی به شورای امنیت شکایت خواهد کرد.

 2. شیمبل says:

  حسن آقای گرامی
  کرمانیها ضرب المثل بسیار جالبی دارند که میگن:
  گوز داده،تغار رو شکسته طلاق هم میخواد.
  حالا شده حکایت اینها
  شاد باشی

 3. درود بر خسن آقا
  عید رو بعد از 10 روز بهت تبریک می گم ببخشید من دیر اودم عید دیدنی
  این تازه اولش هست
  حالا حالا ها کار داریم و به قولی این داستان همچنان ادامه دارد
  سربلند باشی عزیز

 4. مهدی says:

  ببین حسین جون، قبول کن که داری یه طرفه نیگا میکنی! چرا!؟ چون هر کشور دیگه ی هم بود (چه با آخوند چه بی آخوند) قشقرق به پا میکرد و نمیشه اینو به حساب ترسدن و میدون خالی کردن گذاشت.
  رخ100

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی