Nov 06 2007

ما کافریم و به کفر خود افتخار می‌کنیم

نوشته:     :::       12 پیام

یک خانمی برداشته یک میل برای بنده حقیر فرستاده و در این میل فرموده‌اند که اگر حکومت گران جنایت و خیانت می‌کنند این را نمی‌توان به حساب اسلام و مسلمین واقعی گذاشت و به همه مسلمانان توهین کرد. ایشان در میل ارسالی رفتار بنده حقیر را در رابطه با مسلمین مورد اعتراض قرار داده‌اند.
خانم عزیز من نمی‌دانم که شما مسلمان هستید و به این دلیل به تریش قبای شما بر خورده یا اینکه از حق دیگر مسلمانان دارید دفاع می‌کند در هر دو صورت فرقی در اصل قضیه نمی‌کند.
حالا استدلال من برای چنین رفتار و برخوردی با مسلمانان.
خانم عزیز اگر کسی مدعی باشد که مسلمان است، اول از همه موظف است که برای دفاع از دین خود گریبان آخوندهای حقه باز را بگیرد که باعث زیر سوال رفتن کل اسلام شده‌اند. هم وطن عزیز من و افرادی مثل من اصلا در مقابل آقایان علما هیچ خطر بالقوه‌ای برای اسلام محسوب نمی‌شویم، اگر شما نگران اسلام عزیزتان هستید باید حتما آستین بالا بزنید و نسل آخوند را برچینید قبل از اینکه رفتار این جماعت باعث نابودی اسلام شما شود.
یک آقا یا خانمی دیگری هم هستند که گاهی اوقات می‌آیند اینجا و مثلا به خیال خودشان می‌خواهند مچ خُسن آقا را بگیرند یا شاید هم می‌خواهند ثابت کنند که خُسن آقا مسلمان است و خودش نمی‌داند!
برادر یا خواهر هموطن به شما قول می‌دهم که شما کسی را مشرک تر از من در دنیا پیدا نخواهید کرد، به شما قول می‌دهم تا روزی که نفس‌هایم از سینه بیرون می‌آید با خدا و پیغمبر خدا و همه ادیان و اثار آنها مبارزه کنم، خصوصا با اسلام عزیز.
یک بیچاره‌ای بنام زلمی غوث را در افغانستان به جرم اینکه قران را به زبان فارسی چاپ کرده دستگیر کرده‌اند، حتما همین روزها هم به جرم کفر و الحاد اعدامش واجب خواهد شد. راستی چرا اجازه نمی‌دهند قران به زبان ملل مسلمان ترجمه شود، تا بلکه مسلمانان بتوانند قران را بخوانند و درک کنند!؟ خوب معلوم است اگر چنین اجازه‌ای بدهند اول از همه ریشه آخوند و مفتی خشک خواهد شد و باعث خواهد شد نان دانی علمای اسلام تعطیل شود. دوم اینکه وقتی مسلمانان چرندیاتی را که در قران نوشته شده به زبانهای خود بخوانند یقینا طولی نخواهد کشید که از اسلام خارج خواهند شد.
راستی اگر خدایی وجود داشته باشد و محمد هم پیغمبرش باشد چه ترسی از ترجمه قران دارند!؟ آیا بد است اگر ملل دنیا محتوای قران را به زبانهای خود بخوانند و آنرا بهتر درک کنند!؟ آیا در چنین صورتی اگر نوشته‌های قران منطقی باشد ملت به اسلام بیشتر گرایش پیدا نخواهند کرد!؟
والله دروغ چرا تا قبر آ آ آ این قرانی که ما می‌شناسیم اگر ترجمه شود کمتر از یکی دو دهه همه مسلمین از اسلام فراری خواهند شد.
اصل و اساس برقرار ماندن اسلام در این است که تا یک مسلمان بدبختی بخواهد در اصل اسلام شک کند، مشرک به حساب می‌آید و قتلش واجب می‌شود، در نتیجه کسی جرات نمی‌کند در وجود خدا و پیغمبر حتی شک کند در نتیجه برای همیشه این خرافه پرستی بر قرار خواهد ماند.

نوشته: در ساعت: 1:11 am در بخش: نقد اسلام

12 پیام  |           

12 پیام به “ما کافریم و به کفر خود افتخار می‌کنیم”

 1. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  خیلی ها می گویند اسلام اصیل مشکلی ندارد و اصل اسلام تحریف شده. عده ای اسلام را از روحانیت جدا می دانند ولی من عقیده دیگری دارم. دین کثیف اسلام هیچ مشکلی ندارد و می تواند خیلی هم خوب باشد. کس شعر نامه ای به نام قران هیچ مشکلی ندارد. پیامبر زنباره اسلام هم در نوع خودش آدم خوبی می تواند باشد. الله کیری مسلمانان و نا مسلمانان هم بسیار محترم است. اشتباه نکنیم. مشکل از آنجا آغاز می شود که به همه اینها رنگ قداست می زنیم و آنها را از نقد مصون می کنیم و باور می کنیم که یک مجموعه به گونه ای یکپارچه کامل است. مشکل بشریت از دین نیست. مشکل از پرستش گوسفند وار است. همه ما می دانیم که اسلام هر چند اندک حرف حساب هم دارد ولی اندکی حرف حساب ملاک نمی شود که چشم بسته هر آنچه می گوید بپذیریم. دیروز یکی از دوستانم برایم یک پیام روی یاهو مسنجر گذاشت که: “برای سلامتی امام زمان صلوات بفرست و این رو برای همه بفرست که اگر نفرستی تا آخر عمر مدیونی” در جوابش نوشتم: “فقط یک کلمه بگو که این امام زمان در تمام زندگیش چه کار مثبتی برای بشریت کرده که براش صلواط (فرق چندانی با لواط نداره) بفرستم؟”
  آخرش بهم میگه: “من چه می دونم بابا، برای من فرستادن منم برای بقیه می فرستم”. حسن آقاع عزیز، خریت حد و مرز نداره. مشکل بشریت اعتقاد داشتن یا نداشتن نیست. مشکل بشریت عدم استفاده از عقلی هست که همه دارند. من به خداوندی که ته کوچه خاکی باهام گل کوچک بازی کنه سجده می کنم و به قبله خدایی که فرمان به کشتن انسانها میده می شاشم.

 2. خدا says:

  من خود خدا هستم و در سلامت عقل اعلام میکنم که من پیغنبری بنام محمد را به زمین نفرستادم و این کونی بچه باز کلاه بردار بوده پس مسلمین برید کشکتان را بسابید کفر کلمه ای است برای اینکه انسانها نتوانند از خردشان استفاده کنند پاینده ایران

 3. میکرا says:

  اوه اوه اینجا خیلی آتیش بازیه که!!!
  ولی دو سه تا از متن هاتون رو خوندم با بعضی جاهاش موافقم با بعضی جاهاش مخالف.

 4. حامد says:

  با سلام که نه بلکه درود بر شما حسن اقای عزیز اومدم که بگم با تمام حرفهای شما موافقم و معتقدم که باید ایران رو از وجود این دین شیطلنی اسلام وکتاب ایات شیطانی پاک کنیم وخددمن تا به به امروز حداقل تونستم که 6 تا ازدوستان خودم رو که حتی نماز میخوندن از این دین شیطانی برگردونم به طوری که روزی 100بار اهل خاندان نبوت وامامت وائمه اطهار وعلی وقران وتمام مقدسات اسلامی رو توی توالت میکنن وانی درمیارن
  به هر حال برای شما ارزوی موفقیت میمکنم وامیدوارم که ایران روزی کاملا از این این دین شیطانب پاک سازی شود هرچند که تاحد زیادی این اتفاق افتاده
  قربان تو حامد

 5. asal says:

  Shimbal jaan
  Hamee adyane donya moshkel daran va dine kesaafat eslaam az hame bishtar. I agree with u where you talk about ” thinking”, but tamame mazahebe donya ghodrate tafakor ro az ensaan migiran va aslan falsafee din yani bichoono chera ghabool kardan . Din aval ghovee aghl ro az ensaan migire ta betoone e mosht khoraafat jash bezare mesle hamin doosti ke emaile “salavat” barat ferestade. Va midooni badbakhtie ma chie? Dine ashghaale eslam shode jozee az DNA e Iraniha. 1500 saale ke in mardomo az khodae vahshio jahanamesh tarsoondan. Yaroo mitarse agar email nakone e etefaghe badi barash biofte , rast migi aghl nadaran. Manam az in emailhae chert ziad migiram va cheghadr sorry misham vaghti mibinam doostani inaro baram mifrestan ke man fekr mikardam “Aaghelan”. ma kheli aghabim. Badtar az Ahmadinejad ha haghe in mardome. Azadi ma roozi khahad bood ke hamegi fellan konim be heikale Eslaamo hata nagim ke Eslam e jahae khoobi dare. Kesafat kesafate jae khoobo bad nadare

 6. خسن آقا جان٬ خنده دارترین قسمت ماجرا آن جا است که این ملت از علامه مجلسی اسلام شناس تر شده اند و وقتی یک گه کاری اسلامی را با استناد به فرمایشات گه-هر-بار او نمایان می کنی٬ ادعا می کنند علامه مجلسی یک زرهایی برای خودش زده و مطالبش صحیح نیست. حرفی که بزرگان حوزه علمیه(!) جرات زدنش را ندارند.
  اینجا را ببین دستت میاد چی میگم.
  http://11ave.blogspot.com/2007/11/blog-post.html

 7. Hamid says:

  yoiu’re not even worth it. i want my last minute back.

 8. حمید آقو ماشاالله ماشاالله شما هم دست کمی از علمای اسلام ندارید ها! چیزی نداده چیزی هم طلب کار شده‌اید!؟
  فارسی هم که بلد نیستید بنویسید!
  خدا قوت بدهد! نکند تلبکاری شما هم از همین روست!؟

 9. آدینه says:

  درود بر اهل کفر نسبت به دین نکبت
  از فحوای کلام خسن آقا بر میاد که توی این جماعت مسلم می پلکد.
  این دین در گوشه گوشه ی ذهن و روح مردم ریشه کرده و به این سادگی ها هم بیرون رفتنی نیست. مثل مسلمانان قسم می خورند: بکار بردن والله کلمه ی نجسی است که باید از زبان و فرهنگ ما حذف شود. خسن آقا جان به خاطر بکار بردن این کلمه دهانت را آب بکش. من هم الان می روم آب بکشم… پایدار باشی.

 10. ye irani says:

  اسلام و مسیحیت و یهودیت خوب یا بد ….بر خلاف اصول آزاد اندیشی است که به مذاهب همدیگر ناسزا بگیم…
  برای همبستگی و داشتن ایرانی آزاد باید به حقوق همدیگه احترام بگذاریم..
  مخصوصاا که اسلام در خون ایرانی ریشه داره و باید کم کم ایرانیها رو با معضلات اون آشنا کرد…نه اینکه یهو کلی مسلمان با دینشون رو دشنام داد…

 11. حسن آقای عزیز سلام!
  در مورد دستگیری غوث زلمی باید بگویم که او فقط قران فارسی را در کابل تجدید چاپ کرده نه ترجمه. قران پاک در آمریکا توسط بختیاری که اصلا ایرانی الاصل است و فعلا تابعیت آمریکا را دارد ترجمه شده است. این بنده خدا به امید اینکه از این راه کار فرهنگی و دینی کرده باشد میخ به ماتحتش فرو کرد و رفت در زندان. حالا معلوم نیست که سرنوشتش چه خواهد بود. او فقط نشرکننده این کتاب بود همین.
  شاد و آباد زی
  نسیم
  کابل – افغانستان

 12. چارلز says:

  خدمت خسن اقاي عزيز سلام داريم اميدوارم چراغي را که روشن کرده ايد روزي روزي در کس ننه ي جوانان مسلمان بالاخص بسيجيان جاکش و سربازان گم نام اقا امام زمان (مج) {مادرجنده} قرار گيرد واز زحمات شبانه روزي شما در عرصه ي روشنگري سپاسگذاريم
  و از ايده ي بکر شما در واريز نمودن فحش به حساب خاندان محمد بسيار لذت برديم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی