Jan 29 2008

سلام بر حسین!

نوشته:     :::       4 پیام

sholezard.jpg
می‌دونید اولین چیزی که باعث شد من از اسلام روی برگردونم چی بود؟ این دو رویی و دروغ گفتن و نیرنگ بازی مسلمون‌ها بود که باعث شد من از اسلام قدم به قدم دور بشم و خوشبختانه امروز انسانی باشم که هستم.
مسلمان‌ها بنام حسین و حسن، علی و هزار کوفت زهر مار دیگری، شب و روز به جان و مال و ناموس مردم تجاوز و تعدی می‌کنند و شب بر سر جانماز از خدای کلاشان و حقه بازان طلب بخشش می‌کنند و در این خیال باطل هستند که جبران همه کثافت کاری‌های خود را کرده‌اند!
مطالبی که من در این چند سال نوشته‌ام چه در اینجا چه در وبلاگ چنچنه و چه فعالیت‌های دیگرم، همگی بدون چشم داشت بوده و همه را در طبق اخلاص تقدیم خوانندگانم کرده‌ام. همیشه هم به تولیدات فکری دیگران احترام گذاشته‌ام. اگر کسی هم نوشته‌ای از این وبلاگ و یا وبلاگ‌های دیگرم کپی کرده باشد هیچ وقت ایرادی نگرفته‌ام، تنها در یک نکته سخت گیر بوده‌ام و آن هم این بوده که اگر مطالبم را در سایت‌های حرفه‌ای منتشر کرده باشند با آن برخورد کرده‌ام، چه هدف من همیشه این بوده که نوشته‌های من بدون کسب درآمد در اختیار خوانندگان قرار گیرد.
این اواخر یکی دو سایت هستند که نوشته‌های وبلاگ چنچنه را بدون اجازه من منتشر کرده‌اند و این یکی حتی نام سایت خود را هم برو روی عکس‌ها چاپ کرده‌اند تا به خیال خودشان مالک همیشگی آن شوند. در بالای سر در سایت هم یک آیه یا شعاری اسلامی نسب کرده‌اند تا شاید به خیال خودشان گناهانی که کرده‌اند بخشیده شود. به سخن ساده تر در روز روشن مال دیگران را می‌دزدند و برای جبران این گناه، چرندیاتی به زبان عربی بالای سر در سایت شان نسب می‌کنند و تمام!
البته وقتی که مخابرات ایران که یک شرکت دولتی آن هم از نوع اسلامی آن است، دست به تقلب و دزدی می‌زند و قوانین کپی رایت را هم به فلان چپش حواله می‌دهد نمی توان از دیگران توقع بیشتری داشت.
جالب است بدانید که سایت مربوطه چنان در کپی کردن عجله داشته که دستور شله زرد شمری مرا هم با عکس منعکس کرده! حالا باید از مسئولین سایت سوال کرد که آیا آنها بر اساس لوگوی خود طرفدار حسین هستند یا بر اساس دستور شله زرد شمری از طرفداران شمر!!
این هم لینک چند مطلب که پیدا کردم.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

نوشته: در ساعت: 8:26 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

4 پیام  |           

4 پیام به “سلام بر حسین!”

 1. shiva says:

  هاهاهاها مردم از خنده … خودمونیم ها این مسلمون ها اینقدر احمقن که ترویج دشمنشون رو میکنن و خیال کردن نوشتی شمر یعنی از شمر بد گفتی نمیدونه که تعریفش رو کردی و بهش دستخوش دادی که حسین رو تار و مار کرده . ولی از شوخی گذشته , عکس هات رو بفرست برام همه رو . برات طبق اون نمونه ای که فرستادم درست میکنم تا خشتک این امت اسلام رو به اهتزاز در بیاریم . حالا برداشتن مطلب جای خود ولی به لجن کشیدنش با اسامی اسلامی و سکسلامی دیگه تحمل ناپذیره !!!!!!!!! منتظر عکس ها هستم . گشاد بازی رو کنار بذار !
  ————
  شیوا جان برای من این کپی کردن حضرات واقعا بی اهمیت است، اگر اعتراض می‌کنم بر سر اصل موضوع یعنی احترام به حق دیگران است، نه برای منافع شخصی خوذم، چه اگر دنبال منافع شخصی بودم مثل همین حضرات حسینی سایتی دایر می‌کردم و از قبل تبلیغات آن امور می‌گذراندم.

 2. ترانه says:

  خُسن آقا گل
  اینها حق دارند از این عکس استفاده تبلیغی کنند
  از وقتیکه این شله زرد را برای شمر عزیز پختی و یک پشقاب برای شمر فرستادی نمی دانم بعد از خوردن شله زرد بود یا دیدن شله زرد، شمر از طفلان مسموم ِ معصوم هم بی صداتر شده. چند روز پیش سری بهش زدم باورم نشد این همان شمری است که بیش از 1400 سال هنوز استوره است پرچم بی عدالتی و دانشجو کشی این حکومت را بر سر در آویخته و دنیا رابشهادت مظلومیت دانشجویان فراخوانده
  البته شاید دیگر دوران شمر سر آمده با اینهمه شمر و ظلم حاکمانه که در ایران وجود دارد
  =====
  خوبی ترانه جان؟ مدت زیادی بود کم پیدا بودی

 3. kabala says:

  اعوذو بشیاطین من الله رجیم
  این یارو مادر جنده ی دزد در صفحه ی اول وب خود سه مطلب در باره ی حجاب اسلامی و زنانی که به تقلید از غرب خود را ارایش می کنند گذاشته
  اما همین دیوث داره فیلم های تلوزیون ایران رو بدون سانسور تو سایتش می فروشه
  این حرامزاده اصلا در ماهیت افکار کیری اسلامی خودش هم شک داره

 4. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  از پیروان دینی که پیامبرش محمد مصطفی (مج) آیین یهود را کپی می کند و نامش را اسلام می گذارد چه انتظاری داری؟
  آلتت برقرار باد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی