Feb 04 2008

رابطه خشتک امام و نفوذ مسلمانان!!!

نوشته:     :::       13 پیام

امروز سازمان اطلاعات نروژ هشدار داد که عده‌ای مسلمان بنیاد گرا در نروژ سعی دارند با تبلیغات خود جوانان مسلمان مقیم نروژ را برای عضویت درسازمان القاعده ترغیب کنند. این خبر توجه زیادی را به خود جلب کرده است.
چند مدت پیش یک کارفرمای نروژی دو کارگر مسلمان خود را که در طی روز چند بار در محیط کار اقدام به خواندن نماز می‌کردند را اخراج کرده بود.
این دو کارگر پس از اخراج از کارفرمای خود شکایت کرده بودند، امروز دادگاه رای به نفع کارفرما داد و در نتیجه این دو کارگر مسلمان بازنده دعوای حقوقی شدند.
این دو واقعه نشان می‌دهد که کم کم چشم و گوش این نروژی‌های ساده لوح هم دارد باز می‌شود و کم کم دارند خطر نیروهای مسلمان مقیم نروژ را درک می‌کنند. معمولا تا یکی دو سال پیش اگر اتفاقی از این دست می‌افتاد، بلافاصله گروه‌های طرفدار حقوق شهروندی اعتراض می‌کردند، اینبار اما گویا این گروه‌ها هم دارند چشمان خود را باز می کنند و خطر اسلام بنیاد گرا را حس می‌کنند، به همین خاطر هم تا امروز هیچ اعتراضی در این باره صورت نگرفته.
در خبرها آمده بود که ایران هم موشک هوا کرده! پس از دیدن تصاویر این اعجاز حکومت آخوندی، متوجه شدم که عاقبت خشتک امام هم معجزه کرد و باعث شد ایران هم در زمینه فضا پیشرفت کند! باور ندارید خودتان در عکس پائین ببینید. قطعاتی از خشتک امام را می‌توانید در لابلای تکنولوژی پیشرفته آخوندی ببینید.

moshak_irani.jpg
منبع عکس

نوشته: در ساعت: 11:25 pm در بخش: طنز

13 پیام  |           

13 پیام به “رابطه خشتک امام و نفوذ مسلمانان!!!”

 1. رایش سوم says:

  ای بابا چقدر این ملت مسلمان احمقند
  اینا دوباره داشتند موشک شهاب ازمایش می کردن گفتن ما که داریم یه موشک حروم می کنیم بذار به جای اینکه به سمت زمین هدایتش کنیم بکوبیمش به طاق اسمون
  اینم مثل قضییه هواپیمای ایران 140 و سمند و تانک ذوالفقار می مونه یه مدت تو بوق می کنن تا احساس غرور ملی به مردم تزریق کنن بعد که گند کارشون در می یاد مسئله رو به فراموشی می سپرن
  البته به نظر من این ادا اصول ها بی ربط به انتخوابات نیست
  اسولا در نزدیک انتخوابات باید اختراعات و اکتشافات رونمایی بشه تا میزان احمق بودن مردم سنجیده بشه و همچنین دستاورد های نظام اسلامی پر رنگتر بشه
  چند سال پیش بود که می گفتن ما اولین داروی درمان قطعی سرطانو کشف کردیم
  همین چند ماه پیش بود که می گفتن ما واکسن ایدزو کشف کردیم
  می گم حسن اقا امیدوارم این موشکه تف سربالا بشه بعد تو حیاط حوضه ی علمییه قم بیاد پایین

 2. پیمان says:

  درود بر خسن اقا.
  سلام بر همه ی مبارزان راه ازادی.پیمان هستم از اهواز.
  یک سوال فنی از خسن اقا داشتم.
  ایا می شه فیلم های روی سایت یو تیوب رو سیو یا ذخیره کرد.اگه میشه چطور لطفا توضیح بده خسن اقاجون.
  با تشکر

 3. این برنامه فایل های یوتیوب را داونلود می کند:
  http://www.dvdvideosoft.com/download/FreeYouTubeDownload.exe

 4. نیم says:

  اینها واقعن ساده لوح و مثبت انگارند. ولی این را من هم فهمیده ام که دارد کم کم دست شان می آید که با چه چیزی رو به رو هستند. برای من سوال است چرا دی پورت نمی کنند؟ برای دانمارک چه مشکلی پیش می آید که از بین آن مسلمانانی که شلوغ کرده بودند و علیه کاریکاتورها رفتار قانون شکنه و تخریبی (نه اعتراضی) صورت داده بودند (که کم هم نبودند) بیاید و آنهایی را که بی کارند و بیمه ی بی کاری می گیرند و شغل درست و حسابی ندارند را جدا کند و صرف نظر از هر چیز یک راست بفرستد به زادگاه شان که عبرتی هم باشد برای بقیه. آیا این واقعن “حق” دانمارکی ها نبود؟ چرا زمامداران اش در عین دفاع از آزادی بیان محبور شدند از توهین به احساسات یک گروه عذرخواهی کند؟ یک گروه وحشی که عکس العمل شان حقانیت کاریکاتور ها را ثابت کرد!

 5. diba says:

  hasan agha chencheneh ro chikar kardi??? 🙁 paakesh nakarde bashi

 6. سیاوش says:

  با سلام.
  با این نظر شما موافقم. اروپا داره بیدار میشه مخصوصان بعد از حملات لندن و مادرید دوزاری اینها افتاده. در مورد این فشفشه که هوا کردند برای من کاملان واضحه که این فشفشه همون موشکه اسکات هستش. تا حالا راکتی که به فضا میره دیدین که باله داشته باشه؟ تازه این فشفشه با این حجم بیشتر از 5 یا 10 کیلومتر بالا نمیره که اونهم به درده خشک کردن خشتکه امام میخوره آخه آخارین خشتک امام هر سال شسته میشه وا به این وسیله خشک میشه…..

 7. آرزو says:

  سلام به همگی
  با اجازه بزرگترها به دوست عزيزی که در مورد YOUTUBE پرسيده بود بايد بگم که :
  http://www.techcrunch.com/get-youtube-movie/
  enter the YouTube URL for the video in the box
  بعد از دانلود کردن فايل، از يک برنامهFLV Player استفاده کنيد.

 8. بتو چه says:

  بی شرف تو اجازه نداری به پیروان یک دین توهین کنی
  مریض برو خودتو به روانشناس نشون بده
  تو یه مریض روانی هستی
  و چون قدرت درک نداری
  قدرت تفکر نداری به دین رو با عاملان اون میسنجی
  بی چاره برو توبه کن
  اگه یه ذره عقل می داشتی با احتیاط حرف میزدی
  چون اگه حتی یک هزارم درصد احتمال وجود داشته باشه که قیامتی هست اون موقع خدا بهت رحم کنه

 9. پاسخ به این الاغی که خودش رو بتوچه نامیده>
  آهای مردک یا شاید هم زنیکه پتیاره در این نوشته دو نکته در رابطه با نروژ نوشته شده و حامل هیچ توهینی نیست حالا اگر زور به کون تو اومده به من ربطی نداره. در قسمت آخر هم یک ناخنکی به خشتک خمینی جاکش زده ام که نه این مردک اصل دین است و نه حتی دیگر کسی او را قبول دارد، حالا اگر به تو حقوق داده اند که بیایی اینجا از این چرندیات بنویسی حرف دیگری است.

 10. پیمان says:

  درود بر خسن اقا.سپاس ای سرباز وطن.پیمان

 11. nik andish says:

  علی اشراقی، نوه آيت الله خمينی، بنیاد گذار جمهوری اسلامی، گفت :که رد صلاحيت وی برای ورود به مجلس شورای اسلامي از سوی شورای نگهبان توهين به خانواده خمينی است و وی تقاضای تجدید نظر نخواهد کرد.
  1. اول اق علی بگو جد بزرگوارت چه گلی بسر مردم زد که حالا تو میخوای کاندید شی 2. و هم اکنون شاگردان بابا بزرگ دنبال رو خط امام هستند و در کشتار ملت بی دفاع ایران لحظه ای کاستی نکرده و ایران را همچو سال57 البته نه مثل بابا بزرگ و به خوبی اون , تبدیل به کشتارگاه ملت بیچاره کردند 3.مگه بابا بزرگ نگفت:من آقای خامنه ای را کرده ام(بزرگ)و ایشان هم تلافی کردند و خانواده خمینی را سپوختند , اول دایی جون احمد گریان بعد خودت بعد بتول مامان بزرگ و..4 مگه اوایل انقلاب به بابا بزرگ نگفتند تمام متخصصین, دانشمندان اقتصاد دانان مدیران دارند کشور را ترک می کنند ؟بابا گفت که برند گم شوند من طلبه های حوزه علمیه را به جایشان میگذارم,حالا مملکتی را که طلبه حوزه اداره کنه میخوای بهتر از این بشه؟در پایان بنازم به اون مقعد مطهر بابا بزرگ خمینی که چنان رید تو مملکت که بوش تمام جهان را برداشته

 12. امیر says:

  سلام حسن آقا :لطفن این آدرسهاتون رو چک بکنید.
  hasanagha@c2i.net
  agha_hasan@hotmail.com
  ممنون و شرمنده.

 13. پیمانه says:

  سلام خسن اقا خیلی باحالی من که ندیده عاشقت شدم
  راستی شما آشپز بودید؟؟؟خوش به حال خانمتون
  زنده باشید

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی