08.09.2010

اعلام موجوديت جبهه هواداران مشايي

عصرایران: همچنین در پلاکاردهای تبلیغی این مراسم به عنوان حامیان، نام جمعیت وعاظ ولایی، ستاد امتداد مهر، ستاد حامیان ولایت، ستاد مهرورزی، گروه 72 ایران اسلامی، ‌حزب رفاه ایرانیان و حزب توسعه مدیریت اسلامی و چند نام دیگر به چشم می‌خورد/ در این مراسم ذبیحی رئیس سابق سازمان تأمین اجتماعی، حجج ‌اسلام ادیب یزدی و امیری فر سخنرانی کردند و به شدت به منتقدان و مخالفان رییس دفتر رییس جمهور تاخته و از اظهارات و سیاست‌های وی اعلام حمایت کردند.
شب گذشته جبهه «عدالت و رفاه»، با محوریت حمایت از رئیس دفتر دکتر احمدی‌نژاد، رسما اعلام موجودیت کرد.

به گزارش «تابناک»، در این مراسم که در تالار میثاق متعلق به ارتش در مقابل مصلی تهران برگزار شد، مدعوین و سخنرانان، به شدت از مخالفان و منتقدان اظهارات رییس دفتر رییس جمهور انتقاد و بر حمایت از وی تأکید کردند.

همچنین در پلاکاردهای تبلیغی این مراسم به عنوان حامیان، نام جمعیت وعاظ ولایی، ستاد امتداد مهر، ستاد حامیان ولایت، ستاد مهرورزی، گروه 72 ایران اسلامی، ‌حزب رفاه ایرانیان و حزب توسعه مدیریت اسلامی و چند نام دیگر به چشم می‌خورد.

در این مراسم که با تأیید حاضران، قرار شد نشست‌های مداوم را برای هماهنگی و فعالیت بیشتر داشته باشد، ذبیحی رئیس سابق سازمان تأمین اجتماعی، حجج ‌اسلام ادیب یزدی و امیری فر سخنرانی کردند و به شدت به منتقدان و مخالفان رییس دفتر رییس جمهور تاخته و از اظهارات و سیاست‌های وی اعلام حمایت کردند.

بنابر این گزارش، امیری‌فر، رئیس جامعه تازه تاسیس وعاظ ولایی در اظهارات خود، حسین شریعتمداری را به شدت مورد انتقاد قرار داده و از وی و مطالب منتشره در «کیهان» به شدت انتقاد کرد.

حجت‌الاسلام ادیب یزدی نیز با حمایت از رییس دفتر رییس جمهور اعلام کرد، حاضر به مناظره با افرادی است که ترویج مکتب ایرانی را نمی‌پذیرند.

No related posts.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates