Feb 11 2009

چرا مسولین بالاترین دروغ می‌گویند!؟

نوشته:     :::       17 پیام

گویا حدس‌های من در رابطه به دروغ بودن هک شدن بالاترین تا اندازه زیادی دارد به واقعیت نزدیک می‌شود (دلایلم را پایین تر توضیح می‌دهم). باز بعضی‌ها شلنگ تخته نیندازند و حمله کنند چونکه به (امام امت شان) بالاترین توهین کرده‌ایم ها! اگر بنا باشد مسائلی را نقد کنیم که در رابطه با آن دسترسی به اطلاعات ممکن نباشد تنها راهی که برایمان باقی می‌ماند حدس زدن است، حالا اگر بالاترینی‌ها نمی‌خواهند ما حدس بزنیم وظیفه دارند که بصورت شفاف خبررسانی کنند. ممکن است عده‌ای از همه جا بی خبر بپرسند به خُسن آقا چه مربوط که آقایان اطلاع رسانی می‌کنند یا نه! ما هم در جوابشان می‌گوییم به شما چه مربوط که خُسن آقا چی می‌نویسد!
بالاترین داشت بسیار پرقدرت می‌شد و به همین دلیل، بودن و نبودنش و اینکه دمب ش به کدام حلقه قدرت متصل است، نه تنها به خسن آقا مربوط می‌شود که به همه مربوط می‌شود.
روند اطلاع رسانی هک شدن! بالاترین را به همان ترتیبی که اتفاق افتاد اینجا منعکس می‌کنم تا شما خود قضاوت کنید که پشت پرده چه می‌گذرد.
1. اولین خبرها این بود که بالاترین هک شد و بلافاصله عده‌ای شروع کردن به شیون و زاری و شلوغ کردن جو.
2. 5 فوریه بازگشت بالاترین را اعلام کردند:
در حال برگرداندن برنامه بالاترین به سرور هستیم.
از تمام شما که در این دو روز از بالاترین حمایت کردید متشکریم.
به روزرسانی: در حال تست بتا برنامه روی سرور خصوصی.
3. اطلاعیه صادر کردند که دامنه هک شده و هویت مالکین دزدیده شده و دیتا ها هم از دست رفته!!
4. از ملت تقاضای وکیل کردند و مدعی شدند که دارند کار را پیگیری می‌کنند
پس از اینکه صدای بعضی کاربران در آمد و پیام های نارضایتی در پائین مطلب بالا گذاشته شد یک مرتبه اعلامیه جدیدی منتشر شد و فرمودند که:
5. بالاترین با نسخه‌ای جدید همراه با امکانات بیشتر و بهتر و زیر‌ساخت‌های بهینه شده، بزودی و پس از پایان یافتن تحقیقات باز خواهد گشت.
حالا خودتان قضاوت کنید که آیا می‌توان به خبررسانی‌هایی از این دست اعتماد کرد!؟ من که نمی‌توانم حتی نیمی از این گفته‌ها را بپذیرم، دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ ما و هفت جد و آبادمان از جنس دائی جان ناپلئون بوده‌ایم.
در ضمن تا یادم نرفته یک نکته بسیار مهم دیگر را هم بنویسم. از روز دومی که گفته شد سایت هک شد، یعنی 24 ساعت بعد از هک شدن، این لوگو و چند تا لوگوی دیگر بالاترین از آدرس سایت قابل رویت بود.
آنهایی که معنی هک شدن را می‌دانند خودشان می‌توانند معنی این مقوله و قابل رویت بودن بعضی از اجزاء سایت بالاترین را برای ما هم توضیح بدهند.

نوشته: در ساعت: 6:35 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

17 پیام  |           

17 پیام به “چرا مسولین بالاترین دروغ می‌گویند!؟”

 1. مانــی says:

  خسن آقای عزیزم
  درود به شرفت که بدون ترس از حرفهای پوچ بعضی از بالاترینی های متعصب حرفت رو میزنی
  حالا یه چیز جالب…
  این لینک مطلب شماست در دنباله
  http://donbaleh.com/link/65786
  توی نظرات را اگر بخوانید یکی از بچه ها گفته که به وبلاگش از طریق لینکی که قبلا در سایت بالاترین گذاشته بوده در طی دوروز گذشته یکی دو نفر بازدید کننده داشته است. آنهم از طریق بالاترین!!!!
  جالب نیست؟ :)) یعنی هکرها انقدر بیکار هستند که بنشینند لینکهایی (که ادعا میشود پاک شده است) را نگاه کنند ؟!!!!
  لعنت به هرچی آدم دروغگوست
  لعنت به هرچی خدعه اسلامی است…

 2. مانی جان این هرکا از قضا شاید باحال تشریف دارند ! ها ها ها

 3. ali says:

  بالاترین تقریبا بعدازدوسال شبیه یک دایرالتمعارف فارسی هم قویترازویکی شده بودهم لینکهاو نظرات زیرلینکهاارزش اطلاعاتی وقیمتی خاصی پیداکرده بود من گاهی می رفتم لینکهای سابقم راچک می کردم وازنظرات نکات جالبی درمی آوردم تازه یک سال هم بوداکانتم را به دلیل عقیدتی سیاسی قوه غذاییه آیت الله بالاترین بسته بود علتش هم این بودکه خوب روسابالاترین تابستانهامی خواستندبروندایران برای دیدوبازدیدخانوادگی نتیجه اینکه کارفرهنگی وگروهی حتی برای ایرانیان خارج ازکشور به مسایل وزارت اطلاعاتی می کشدتنهاراه آلوده نشدن هم قیدپاسپورت جمهوری اسلامی رابرای همیشه زدن است تاپاسپورت شیروخورشیدجایگزین عکس خمینی درپاسپورت شود.چطورسایتی که برای وزارت اطلاعات میلیاردهاتومن ارزش اطلاعاتی داشت به این سادگی هک می شودوروساآن به این راحتی سهل انگاری کردند

 4. آقاجان!
  من کاری ندارم که مسولین بالاترین راست میگویند یا دروغ. اصلا برایم مهم نیست.
  برای من مهم آنست که بالاترین یک سایتی بود که جریان خبررسانی را از دست رسانه های دولتی و وابسته به نظام بیرون می آورد و لااقل در پهنه اینترنت فارسی خبرهایی را که آقایون سانسور میکردند را منعکس میکرد.
  عجیب است که از تعطیلی بالاترین هم جمهوری اسلامی خوشحال است و هم دوستان دو آتیشه ما.

 5. ali says:

  ملاجان کسی خوشحال نیست
  فقط بدان که بالاترین هم زیادامام زاده نبودکه الان امام حسین شده روسایش زیادبی طرف نبودندطفلکیهاباطناب پوسیده باندرفسنجانی/ خاتمی رفتندتوچاه بیشترهوای مذهبیهاوطرفداران مزدور رفسنجانی مثل سیدابراهیم نبوی راداشتند که بالاترین راکرده بود ستادانتخاباتی رفسنجانی ونوکراوخاتمی اتفاقادنباله هم دارد به همین سرنوشت دچارمی شود مابایدتکلیف خودمان راروشن کنیم اگرآزادی خواهیم بایدعلیه این رژیم ضدبشری هستیم وگرنه دردام مزدوران خارج ازکشورش ازقماش سیدابراهیم نبوی وبهنود افتاده ایم

 6. ممد سوتی says:

  من قبلاً تو یه شرکتی کار می کردم که یه همچین اتفاقی افتاد و چون بازدید کننده زیاد داشت خیلی قضیه حساس شده بود و این اطلاعیه هایی که بالاترین می ده خیلی آشناست برام. یعنی دقیقاً همین روند اتفاق افتاد. داستان از این قرار بود که بین مدیر سایت که تمام پسورد ها و زیر و بم سایت رو داشت و هیات مدیره اختلاف نظر افتاد (سر پول). بعد مدیر سایت کل سایت رو به گا داد و هیات مدیره افتادن دنبالش. اون بابا هم رفت یه جایی قایم شد. کلاً دیگه هدفش انتقام بود و هیچی براش مهم نبود. هیات مدیره هم برای اینکه سر و صدای مردم رو بخوابونن هر روز از این دری وریها می گفتن تا شاید تو اون فاصله بتونن مردم رو آروم کنن. خلاصه اینهم برای بالاترین یه احتمال هست. گفتم در جریان باشین…

 7. hamed says:

  be nazaram dari kos sher migi, be farz ke hame hadso gomanat va dalilat dorost bashe, che dalili dare balatarin biad be amd in karo bokone?
  ta hamin alanesham kolli az mahboobiatesh kam beshe.
  nemidoonam khodaiish amsale shoma az koja oomadan ke inaro beheshtam bebari bazam migan inja behesht nist hatman ye kasei zire nim kasast.
  estefadatoono az taraf mikonin bad ke taraf zaeef shod khodetoon behesh naro mizanin.
  khodaish khodet cheghad az balatarin estefade kardi?
  bebinam sharafo mardoonegi dari in commento bezari ya na?

 8. ملاحسنی جان بنده هم خوشحال نیستم هک شده اند. حقیر بر اساس تعهدی که برای آزادی بیان دارم این فشار را وارد می کنم. اجازه بفرمایید مجددا بلاترین راه بیفتد تا با مدرک به شما حذف کردن ها و ئتنگ نظری ها را نشان بدهم.
  ملاجان منافع شخصی که این کار برای من ندارد که قربانت گردم. مرض هم ندارم که بی خودی مچ پای کسی را بگیرم، همه اطلاعاتی را هم که ارائه داده ام از خود آنهاست و همه هم لینک داده شده اند و مستند هستند. شما اگر می خواهی اعتراض کنی خواهشمندم بر اساس همین روش (منطق و مدرک) نقد کن و نه همین طوری به سبک ایرانی (حالا داداش چکارش داری، گناه داره ولش کن و الخ). این روش نقد کردن اصلا به فهم و درایت شما نمی خورد قربان.

 9. Siavash.B says:

  با درود به همه ایران دوستان واقعی‌
  جمعه ۲ هفته پیش ساعت ۹ شب به وقت ایران از شبکه ۵ (تهران) چیزی پخش شد که من تو ۲۲ ساله اقامتم تو ایران ندیده بودم.. خواندن رائ عدمه اعتماد به بنی‌ صدر توسط آیت دولله خامنی تو ساله ۶۰… اونهم تو این اوضاع!!! عجیب نیست به نظر شما؟؟؟ فردای همون روز فک کنم ۱۲ بهمن خاتمی اعلام کرد که صد در صد در انتصابات شرکت خواهد کرد و با کامل پرروی گفت که هیچ وقت شک نداشته!!!!!!! روز یکشنبه در وب سایت انتخاب خواندم که حتا هاشمی‌ هم شاید بیاد!!!!! چند روز بعد باترین هاک میشود!!! ناگهان همه جا پر میشود از انتقاد از احمدی نژاد!!! در واقع رائ بنی‌ صدر که توسط آیت دولله خامنی خواند شد برای احمدی نژاد بود… باور نداری برو از ۱۱۸ بپر

 10. شایگان says:

  با درود
  من از مغضوبین همیشگی مدیران بالاترین بودم و کمتر هفته ای بود که اکانتم بن نشه، کلا مدیران بالاترین چرخش بیشتری به مذهبی داشتند تا به غیر مذهبی ها، حتی یکی از مدیرانش علنا از مذهب و مذهبی ها طرفداری می کرد.
  اما حقیقتش که علت واقعی این قضایا چه بوده من نمی دانم اما میتونم بگم که نبود سایت بالاترین ضربه ی بزرگی خواهد بود بر دنیای مجازی ما.
  شاید مدیران بالاترین هرگز تصور نمی کردند که روزی اداره ی این سایت از دستشان بیرون برود.
  شاید بالاترین را برای خدمت به گروهی خاص پدید آوردند و حال که دیدند در مسیری غیر از آنچه می پنداشتند گام بر میدارد خودشان ترتیبش را داده اند، به قول مسلمون ها الله اعلم:D
  در پایان خواستم بگم اگه وبلاگ نویسانی چون من بر حسب وظیفه دو خطی در باب بالاترین نوشتیم نه از روی علاقه به مدیران این سایت بوده بلکه به سبب جریان آزاد اطلاع رسانی ای بود که در این سایت جاری بود.
  موفق باشید.

 11. شایگان عزیز نظر من هم تقریبا همین است که شما نوشتید. بالاترین بزرگ شده بود و باید تحت کنترل در می آمد، گرچه قبلا هم تا حدودی تحت کنترل بود ولی حکومتیان کنترل مطلق را طلب می کنند در نتیجه حتی کوچکتری منفذی را هم برای من و شما خواستار نیستند.

 12. جاوید says:

  قراره تا انتخابات ریاست شمبولی ایران بالاترین خفه خون بگیره البته در قبال یکی دو میلیون دلار ناقابل.بعدش برمیگرده

 13. ممد سوتی says:

  آقا این احتمال خیلی زیاده که بالاترین به خاطر انتخابات پایین اومده باشه. چون بهترین جا برای تبلیغات بود و البته گسترش اخبار ضد احمقی نژادی و وایس ورسا!
  آقا غلط نکنم کار خودشونه.

 14. درود بر خسن آقا
  من هم با شما موافقم. یک سری نشسته اند تا ببینند که چه اتفاق ویژه ای می افتد تا زود یک دست آویز برای خودشون درست کنند و هوار هوار کنند. حالا شانس آوردیم تکیه و دسته سینه زنی برای بالاترین راه نیفتاد. نیازی به توضیح هم نیست که بگوییم مهدی یحیی نژاد یکی از مدیران بالاترین و یکی دیگه عزیز آشفته و رضا چه کسانی هستند کجا زندگی می کنند و هر چندسال یک بار به ایران سفر می کنند و بر می گردند…چند روز قبل از تعطیلی سایت هم اوضاع سرور افتضاح بود…!! با ملا جان هم کامل مخالفم چون بالاترین به نظر من در حد و اندازه های سایت خبری نیست و فقط لینک دانی هست. در ضمن فراموش نکنیم که چندین سایت مختلف در بالاترین بن شده بود و سیل لینکهای زرد و بی محتوا و بسیار تکراری در بالاترین سرازیر بود. مدیرانش هم که قربونش برم همه آخر بالاحزبل، داعیه دموکراسی هم داشتند.
  زیبا ترین حرف را جاوید زد. بله به نظر من هم صلاح نیست که ما لینک بدیم و انتصابات را تحریم کنیم بعد چهار نفر بیایند بخوانند و هشیار شوند. این بود که خودشون بالامسجد را بستند تا ببینیم چی میشه.

 15. k0n4m1 says:

  کسی انتظار زیادی از مدیران نداشته و نداره، اطلاع رسانی و آگاهی دادن درست حق بچه های بالاترین هست که مدتها شبانه روز واسش وقت گذاشتند.
  اما مدیریت این سایت هیچ ارزشی واسه کاربراش قائل نشد ومن فقط میتونم بگم متاسفم.

 16. azfarda says:

  سلام
  من پیشنهاد میکنم پاسخ به سوالات شما در خود سایت بالاترین داده بشه .چون معمولا قضاوتهای یکطرفه قابل اعتمادنیستند.ضمنا هیچ حقیقتی همیشه پشت ابر نمیمونه.

 17. من کاربر پیربابا در بالاترین هستم ، دیشب اکانتم مسدود شد
  علت مسدود شدن آن ، تهیه و ارسال گزارش تخلف از گروه کمونیستی هست که به محض ثبت یک لینک همگی به آن رای داده و داغش می کنند، گزارش من مبنی بر توهین این افراد به دین اسلام بود که مدیر بالاترین نه تنها با آنها برخورد نکرد ، بلکه بدلیل غیر درستی مانند استفاده از بالاترین بعنوان وبلاگ اکانت بنده را مسدود نمود

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی