Feb 22 2009

همکاران و شرکای گوبلز را بشناسید!

نوشته:     :::       23 پیام

جماعتی که از نظر فکری و سیاسی یا ورشکسته سیاسی هستند یا مواجب می‌گیرند تا دوباره آتش بیار تنور انتخابات خاتمی شوند باز دور هم جمع شده‌اند. این جماعت یا چنان از همه چیز و همه جا بیخبراند و نمی‌دانند چه جنایاتی همین خاتمی و شرکا در آن دست داشته‌اند، یا می‌دانند و بمزد می‌نویسند تا اموراتشان بگذرد. این ناپاکان دست به راه اندازی یک وبلاگ زده‌اند تا به خیال خودشان وبلاگ نویس‌ها را فریب دهند و به تبلیغات چی گوبلز تبدیل کنند. در این مکان از وبلاگ نویسان خواسته‎اند تا تبلیغات چی خاتمی شوند!
من هم به سهم خودم نظرم را در این رابطه می‌نویسم.
والله دروغ چرا آقایان و خانم های از همه جا بیخبر(!!) ما حافظه تاریخی مان بلند مدت تر از 8 سال یا حتی 12 سال است. دروغ چرا تا قبرآ آ آ آ ما به خون برادران و خواهران به خون خفته خود قسم خورده‌ایم و تعهد کرده‌ایم که به هیچ قیمتی با قاتل آنها دست برادری و اخوت ندهیم. ما به خون آنها تعهد کرده‌ایم که تا خون در رگهایمان جریان دارد این رژیم جنایت پیشه را تا سرنگونی به حال خود رها نکنیم.
دروغ چرا جماعت مزد بگیر، ما آگاه تر از آن هستیم که به این راحتی برای هزارمین بار و پس از قرن‌ها دروغ گفتن و حیله کردن آخوندها باز مجددا با طناب پوسیده آنها به ته چاه برویم.
اصلا دروغ چرا ما از ریخت و قیافه اینها هم متنفریم چه رسد به سیاست آنها. دلیل بیشتری هم می‌خواهید!؟
توقع نداشته باشید که انسانهای آگاه و با شرف بیایند و با جلاد دست دوستی و برادری بدهند.

نوشته: در ساعت: 10:11 am در بخش: انتخاباتی

23 پیام  |           

23 پیام به “همکاران و شرکای گوبلز را بشناسید!”

 1. مانــی says:

  حسن آقای عزیزم
  این “مانی ب” که درصدر نویسندگان این وبلاگ حجالت آوره من نیستم
  من فامیلم بهروز هست ولی هیچ جا خودمو مانی ب معرفی نمیکنم و فامیلمو کامل میگم. هرجا مانی ب دیدید بدانید نویسنده وبلاگ چهاردیواری است نه من
  متاسفم واقعا
  اینها مایه ننگ وبلاگ نویسها هستند و دارند به نسل جوون خیانت میکنند
  شرم نمیکنند اینها؟

 2. مانــی says:

  حسن آفا اسم نویسنده ها رو داشته باشید:
  کمانگیر !!
  متتی!!

  به به
  دور و بر مان ماشالله هزار ماشالله پر است از …
  🙁

 3. niki says:

  آقای خسن آقا از روزی که دیدم نام وبلاگ علیرضا رضایی را از لیست خود بر داشتید کمی دچار سر درگمی شدم
  چرا که تا قبل از ان فکر میکردم شما به شدت از فرهنگ متفاوت داخل ایران با خبرید
  .خسن آقا اشتباه ترین کار در وضعیت فعلی خط بطلان کشیدن بر روی سایر عقاید با حذف انهااست .ما باید قبول کنیم در این دنیای بزرگ یکی گاو می پرستد ،یکی بوداست ،یکی مسیحی یکی شیعه یکی سنی و یکی بی دین اگر ما مردم ایران یاد میگرفتیم همدیگر را با هر دین و مذهب و طرز فکری محترم بشماریم دچار وضغیت فعلی نبودیم.تفرقه بین مردم
  نتیجه حکومت ظالمان خواهد بود.چرا به جای انگشت ملامت به سوی هم گرفتن باب گفتگو را باز نمی کنیم چرا قبول نمی کنیم که در ایران طیف وسیعی ادمهای مذهبی وجود دارند قبول ندارید این بار که تشریف بردید ایران برای سیاحت هم که شده سری به امامزاده صالح و یا حتی سری به مشهد بزنید
  به فرودگاه بروید و ادمهایی که به حج عمره می روند را ببینید بشناسید.مردم ایران حتی بی ایمان ترینشان هم
  هنوز دارای رگه هایی از
  مذهب و ترس در وجودشان هستند نفی کلیت وجودی انها موفقیتی برای شما در برندارد.بهتر است همه با هم برای یک حکومت دموکراتیک یک رای باشیم فرق نمی کند مذهبی غیر مذهبی اصلاح طلب و …..مهم این است که کشورمان را از رکورد فعلی نجات دهیم و به موقعیتی برسانیم که شایسته ان هست
  ضمنا بنده نه اصلاح طلبم نه بی دین نه با دین و نمیخواهم وارد این موقلات شوم و بدین وسیله بین خودم و دیگران مرزی بگذارم یک آدم هستم با یک نظر شخصی که صرفا برای کشورم و مردمم با هر دین و ائین و زبان و قومیت آسایش و رفاه بیشتر طالبم
  ——
  پاسخ:
  نیکی عزیز این وبلاگ یک وبلاگ سیاسی است. سیاست من هم در این وبلاگ مشخص و شفاف است هرکسی با رژیم باشد من با او مخالف هستم. لینک های این وبلاگ هم سیاسی هستند و اگر لینکی را در این وبلاگ می بینید یقینا منظور سیاسی از گذاشتن آن دارم. اگر لینکی را هم حذف کردم باز هم همین منظور در نظر گرفته شده رفتار من شخصی و خصوصی نیست.
  درضمن لینک دانی من متعلق به خودم هست نه از کسی می خواهم به من لینک بدهد و نه لینک کسی را به دلخواه دیگران اینجا می گذارم.
  همه چیزی این وبلاگ سیاسی است قربان

 4. دکتر لائیک says:

  داستان انتخابات ايراني ، حكايت ِ خربرفت و خر برفت و خر برفت
  براستي بيانديشيم…..
  مسخ يعني چه؟ يعني افول از داشته به ناداشته ……
  مسخ يعني سقوط ، مسخ يعني مستولي شدن پليدي به پاكي …..مسخ يعني خنديدن عرب ِ تازي ، به پندار گفتار كردار نيك ِ پارسي….
  مسخ يعني افتخار به اتخاد ِ روش گزينش بد یا بدتر
  مسخ يعني پناه بردن به گرگ از ترس كفتار…مسخ يعني پيروي از ذهن بيمار
  مسخ يعني احساس قهرمان بودن بودن از شركت در انتخابات استصوابی *(1) يعني تشويق ديگران به شركت در پذيرش حماقت از طريق گزيش ِ سرنوشت يك جامعه انتخاب ازبين دو كانديد ِ كركس و كفتار- بله آقا كامبيلز ! مسخ يعني اينا …..يعني پاك كردن صورت مسئله و ناديده گرفتن ِ ماهيت
  يعني آماده بخور بودن يعني مطيع به ظلم ، يعني مصرفي بودن ، يعني خود بزرگ بين بودن ، يعني نجات خود ……..در يك پرانتز، “مسخ” تنها نام ِ كتاب فردريك كافكا نبود، شايد معني واقعيش وضعيت 30 ساله حاكميت در ايران شايد ,وضعت 2500 فضاي فرهنگي ايران بوده !!
  باز هم ميگم ، يعني ، افول ِ از داشته به ناداشته ……چه جوري ؟
  پایکوبی انتخاباتي امروز ، استفاده ابزاري از توده نا آگاه برای روي كار آمدن مجدد اسهال طلبها توسط اپوزوسيونها و كمپين هاي قبل از انتخاباتي ، مصداق پایکوبی صوفی ساده دل مثنوی خواهد شد، که آنقدر “خر برفت و خربرفت” خواند و نا آگاهانه از اصل ِ موضوع مغبوني ِ خود ، آنقدر رقصید که از کشته و کباب شدن خرش توسط عياران ميزبان، غافل ماند .( خر در این داستان مثنوی ، مصداق مایملک و سرمایه صوفی است مانند نفت در اقتصاد امروز ایران – شادی : تساهل و نبوده سامانه ارزش هدفمند و سرخوشی)- شادی آمد و غصه از خاطر برفت … خربرفت و خر برفت و خر برفت…
  * در پست قبلي نيز گفته بودم انتخابات ايراني يعني كار با جعبه شعبده بازي :
  ……..حال پروژه بد و بدتر در انتخابات تبديل به پارادايم گُه و گُهتر ميشود و اينجاست كه دست ِ چلاق رهبر معظم اَنقُلاب ، با طنازي ِ شعبد باز مآبانه! از صندوق شعبده بازي انتخابات، يكي از اين 3 كله پوك را در بعنوان اصلح بيرون مي آورد و كاري هم به آمار و شمارش آراء مردم نداشته و ندارد، شعبده اي كه ديويد كاپرفيلد و كريس انجل ِ شعبده باز ، عمرا نتونن اينقدر معير العقولانه نمايش دهند!
  ميدونيد كامبيلز و روزبه ( يا بهتر بگم سلمان فارسي خائن) ، بينش شما و توده امثالِ شما ، باعث پابرجائي اين حكومت جنايتكار شده ( بدانيد خود ِ اين شيخكها هم باورشون نميشه 30 سال يك كشور با احكام ِ استحاضه و استبرا ، نگه دارند!) ….پس شما هم اندازه سهم خود جاني هستيد….ديگران را تشويق به حماقت كردن كارِ فرو مايگان است.
  بدانيم عدم شركت در انتخابات حتي اگر به ابقاء محمد مشنگ هم منتج شود ….ماهيت خونخوار هيولاي حكومت جمهوري اسلامي را بهتر و بد تر نميكند ، فقط روند سقوط به زباله دان تاريخ رژيم را كندتر ويا تند تر ميكند ……
  خُسن آقا ، شغل من دربين اساتيد دانشگاه هست ، ميدوني همه اين افراد چي ميخوان و چي ميگن ؟!ميگويند حتما بريم تو انتخابات آتي شركت كنيم تا خاتمي بياد ، شايد( انشالله) چون در اين صورت ركود قيمت خونه دوباره شكسته ميشه و قيمت زمين و ملكهايمان بالا تر ميره و اينكه گشت ارشاد كمتر گير ميدن به زن و بچه ما، در ضمن خاتمي گفته خط توليد ماشن بي آم وي را ميخواد راه بندازه ….اين مدينه فاضله ايرانيست ….
  در ضمن عدم شركت در انتخابات ” نشستن و لِنگش كردن” نيست چراكه :
  1- صفحه مهرهاي انتخاباتي شناسنامه خالي ميمونه و دال بر مقاوت و زنده بودن و بَبَعي نبودن ِ فرد هست.
  2- مسئوليان و تبليغات و صدا و سيما تو زحمت زياد ميوفتن چون مجبور ميشن با كامپيوتر( مايا ، تري دي مكس) كثرت حضور مردم را در انتخابات ماست مالي و نمايش دهند و از اسپشيال افكتها و توروكاژ هاي فيلم تايتانيك در حضور فعال در پاي صندوقهاي راي استفاده كنند.
  3- اعتماد به نفس اخوندكها در ايل كِشي و سياه لشگر بازي تضعيف ميشه و جا پاي ِ حكومت خونخوار اسلامي ايراني تضعيف ميشه
  4- ميشه روي اين حساب كرد بعضا هنور مردم ايران زنده هستند و دارند در خصوص سرونوشت سياسي خود واكنش ميدهند ، نه اينه مانند برده رقصان با هي كردن چوپاني ِ اين آخوندكها ببعي وار ازبين بد و بدتر گزينش ميكنند وتازه هم افتخار میکنند قله را فتح کردند و حضور دارن!!!!
  چون انتخاب از بين بدو بدتر فقط كار پَست فطرتهاست ……..
  5- نظام ‌آخوندي بيشتر از پيش در عرصه بين المللي تضعيف ميشند
  6- شايد اینجوری تو تاريخ ننويسند كه مردم ايران احمق ترين مردم دنيا هستند، چون به مدت 100 سال از سال 1357 داشتند از بين بد و بدتر انتخاب ميكردن، كه چه جوري به قهقرا برن ؟!
  7- در ضمن انجام تمريني ازارتقاء اقتدار شخصي انجام دادن كه ميشه فعال بود و از گستاخين و كودنهاي هسته گزينشي اداره و سازمان،و فاطي كماندو هاي دانشگاه و… بعنوان عدم درج مهر انتخابات نترسيد !!
  ———————-
  *(1)
  گزينش ونظارت استطلاعی و استصوابی چیست ؟
  نظارت استصوابی نظارت همراه با حق دخالت ِ مغرضانه میباشد و مقابل آن نظارت استطلاعی است که ناظر تنها کسب اطلاع میکند و حق هیچ گونه دخالتی ندارد( نقش حاكميت در انتخابات سبك اروپائي)
  نظارت استصوابی سه نوع است: مطلق، تطبیقی و عدم تعارض. نوع سوم محدودترین شکل نظارت استصوابی است . یعنی اگر درموردی از نظر صوری یا محتوایی برخلاف قانون عمل شود جلوی آن را میگیرد و ابطال مینماید!!! مانند راي گيري( مجلس) سال 1358 خميني احمق گفت : هَمَه بايند برنَد و حزب جمهوري اسلامي فقط شرعي و اصلحتر است !!
  در قانون اساسي حكومت دژحيم ايران استصوابی یا استطلاعی بودن نظارت اصولا مطرح نیست!!!! و تفسیر آن بر عهده شورای نگهبان و در واقع علي چلاق نهاده شده است!!

 5. روزبه says:

  از نظر شما هرکی نظری غیر نظر شما داشته باشه خائنه! اگه خیلی برات ایران مهمه برگرد ایران. بعد ببینم همین حرف هایی که الان میزنی رو خواهی زد؟ اگه شما و امثال شما فرار نمیکردن شاید خمینی نمیتونست اینهمه جنایت انجام بده و ادم بکشه. چرا ما هایی که در کشور موندیم مقصر شدیم؟ که خسن اقا از نروژ فتوی بدن خاتمی بد است ! شماهایی که فرار کردید راحت میتونین حرف بزنین و نظر بدین اما دودش که به چشم خودتون نمیره ! چرا من باید حرف تو که حتی منو درک نمیکنی و منو بخاطر رای دادن خائن مینامی رو گوش بدم؟ حتی تو وبلاگ خودت نظر های منو سانسور میکنی ! این پست رو بخون . واقعا مهشید حرف دل منو زده.
  http://www.zananeha.com/archives/2009-02/002533.html
  ——-
  پاسخ:
  کسی که چنین ادعایی دارد “اگه شما و امثال شما فرار نمیکردن شاید خمینی نمیتونست اینهمه جنایت انجام بده”
  اصلا نمی شود برای کسی که چنین ادعایی می کند برای حرف های او ارزشی قائل شد. عزیز دل برادر! یا شما اصلا از تاریخ خونریزی های خمینی و جلادانش اطلاعی ندارید، یا اینکه معنی مبارزه تا سرحد مرگ را نمی دانید. هم نسلان من تا پای مرگ مبارزه کردند، حضرت آقا می دانی چند هزار نفر از هم نسلان مرا خمینی جلا و همین اوباشان اسهال طلب که شما می روید حمایت می کنید در سالهای 60 وحتی بعد از آن قتل عام کردند!؟ با این حال شما می فرمایید ما هم باید می ماندیم و همراه دیگران سلاخی می شدیم! این منطق شماست!؟ الحق که شما باید انشتین ایران می شدید!
  درضمن مالکیت اون مملکت نه پشت قباله ننه آخوندها نوشته شده و نه شما مالک آن هستید، در ایران من هم سهم دارم و تا زمانی که زنده‌ام این سهم را به کسی واگذار نخواهم کرد. از همین جا هم بیانیه صادر می کنم نه شما نه رهبر جلیل القدر شما سید محمد گوبلز نمی‌توانید جلو مرا بگیرد.
  درضمن هرکسی نظرش برخلاف من باشه خائین نیست، ولی هر کسی که به دوام حکومت آخوندی کمک کند بله یقینا خائن است.

 6. niki says:

  خسن آقای عزیز ببخشید اما من قربان نیستم و این هم جواب من نبود!!!!از شما هم نخواستم لینک کسی را اینجا بگذارید که اگر قرار بود چنین چیزی بخواهم منطقی اش این بود که این درخواست را برای لینک وب لاگ خودم
  داشته باشم .که با جرات میگویم هیچوقت نه برای وب لاگ خودم نه شخص دیگری چنین تقاضایی نمی کنم چون برای شعورو انتخاب مردم احترام قائلم .من از شما به عنوان طیفی که انقلاب از دامان شما زاییده شد خواهش کردم دست از دشمنی با سایر کسانی که نظری جز شما دارند ، بردارید
  نگفتم سیاست شما مشخص نیست! گفتم،اجازه بدهید
  همه در یک جبهه واحد باشنددر گفتگو را نبندیدچه اشکال دارد در کشور ما هم یک نظام دموکراتیک برای پایه انتخابات با حضور کلیه
  احزاب با عقاید و نگرشهای مختلف وجود داشته باشد ؟؟ اما وقتی جواب شما را خواندم ضمن ان که دقیقا متوجه هستم اینجا تصمیم گیرنده شما هستید (مثل همان ولایت فقیه)اماچون ضمنا فرمودیدهم اینجا شخصی نیست جسارتاخواستم بگویم من یک لینک از یکی از دوستان خوبم سراغ دارم که به شدت با شرکت در انتخابات موافق هست و هنوز در لینکدانی شما چشمک میزند؟!؟چرا ؟؟
  آقای خسن آقا لطفا به من به عنوان یک جوینده بگویید.چرا همه ایرانیها
  فارغ از هر دین و آئینی، یک دیکتاتور کوچک در درونشان دارند که تصور میکند همه حقیقت پیش اوست ؟؟
  در هر صورت این نظرو سوال من بود که برایش به همان اندازه ارزش قائلم که برای نظر یا عقیده شما یا سایرین .ضمنا ما کما کان هر چه هم شما بداخلاق باشید هم به چنجه می آئیم و هم به این وب لاگ
  ——
  پاسخ
  برادر نیک اگر بالای لینک ها (تیتر) را بخوانید نوشتم وبلاگ‌هایی که می‌خوانم و اگر نخواهم وبلاگی را بخوانم باید از شما اجازه بگیرم!؟

 7. بابک says:

  تحلیلات خام رادیکال و بی منطق است. خوشحالم که روشنفکرای واقعی جای احساسی عمل کردن فکر می کنند و منطق دارند. خیانت امثال تو از خیانت آخوندا و حکومت به وطن 100 برابر بئ تره

 8. کنجکاو says:

  خُسن آقا جان!
  من این طرح به شیوه چنچنه را این جا می گذارم و چون تو آش شناس خوبی هستی، خودت دستور پخت اسلامی اش را بده و دوستان ديگر هم می توانند ادامه دهند. نگران نباشید، این آش همیشه یا شور و یا بی نمک. سر آش پز هم خامنه ایی است.
  آش پزی سیاسی!
  آش انتخابات ولایت فقیه ی
  ملیت: ایرانی
  برای هفتاد میلیون
  مواد لازم:
  يک عدد خاتمی چون تازه اش در بازار یافت نمی شود، می توان از کمپوت آن استفاده کرد.
  (این کمپوت تاریخ مصرف ندارد و در همه ی فروش گاه های خَر خَر* یافت می شود)
  دو عدد تخم ولی فقیه.
  يک عدد کروبی کپک زده (برای هموطنان ی که خارج زنده گی می کنند بگویم مانند پنیرهای کپک زده شما).
  یک حبه احمدی نژاد
  مقداری پودر میرحسین موسوی
  چند عدد وب لاگ پر خواننده (کنسرو آن در بازار یافت می شود باید شور و پر نمک باشد). این مواد برای درست کردن آش اتنخابات در آغاز خیلی مهم هستند.
  مقداری روزی نامه نگار و کامنت نویس به اندازه دل خواه.
  چند عدد ذستمال (ترجیح از جنس ابریشم)
  تنور (همان فر شما) بخش مهم این آش پزی است و باید مواظب باشید که آش انتخابات نسوزد، پس باید نخست روی دمای ملایم بگذارید. تجربه می گوید، در آغاز آن را باید روی دمای 37 درجه بگذارید.
  يک دستگاه توالت فرنگی راحت چون برای چهار سال يا “اسهال” می گیرید و یا رودل می کنید.
  —————-
  —————-
  —————-
  نوش جان کنید.
  * فروش گاه خَر خَر ؛ خَر نخست، همان جانور چارپا/ خَر دوم از ریشه خریدن است. خریداران مشتی خَرند.
  مقداری روزی نامه نگار و کامنت نویس به اندازه دل خواه.
  چند عدد ذستمال (ترجیح از جنس ابریشم)
  تنور (همان فر شما) بخش مهم این آش پزی است و باید مواظب باشید که آش انتخابات نسوزد، پس باید نخست روی دمای
  ملایم بگذارید. تجربه می گوید، در آغاز آن را باید روی دمای 37 درجه بگذارید.
  يک دستگاه توالت فرنگی راحت چون برای چهار سال يا “اسهال” می گیرید و یا رودل می کنید.
  —————-
  —————-
  —————-
  نوش جان کنید.
  * فروش گاه خَر خَر ؛ خَر نخست، همان جانور چارپا/ خَر دوم از ریشه خریدن است. خریداران مشتی خَرند.

 9. nana says:

  کنجکاو ….الهی که داغت به جیگرم بماند
  که نگفتی این آش را با آب بلغم اسهالی
  می پزند تیکه تیکه تیکه شده …….نانا زولا

 10. Sanaz says:

  اينهم ايرانيها تازه ياد گرفتن كه مي گويند اونهايي كه خارج از ايرانند عقده ايند..چيزي از شرايط ايران نميدانند …فرار كرده اند…درك نميكنند….من كه ميگم تقصيري نداريد ديواري كوتاه تر از ما پيدا نكرده ايد . اما ميگويند براي شناخت يك جامعه بايد از آن جامعه آمد بيرون و بعد اون را زير ذره بين برد. من فكر ميكنم براي ايرانيهاي خارج از كشور كه در ممالك پيشرفته با قانون اساسي مدرن زندگي ميكنند ديدن نقايص و مشكلات ايران و مردم ايران خيلي راحتر باشه تا كسي كه غرق در اون مشكلات. در ضمن ايرانيها فرار نكردند ..فرار را بر قرار ترجيح دادند. ايرانيها دو بار مهاجرت عظيم كرده اند و اون دوبار هم سلطه اعراب به ايران بوده . يكبار ١٤٠٠ پيش يكبار هم ٣٠ سال پيش . تازه داشتيم قانون اساسي مدرن و پيشرفته پيدا ميكرديم كه يكدفعه پرت شديم به ١٤٠٠سال پيش . بنابراين براي من بزك دوزك كردن اين رژيم فايده اي نداره چون اساسش كه قانون اساسي ايران هست مملو از تهاجم فرهنگي اعراب . چرا خاتمي از ولايت وقيح حمايت ميكنه ? چون اگر نكنه قانون اساسي و سلسله مراتب قدرت رو زير سوال برده و كمترين تغييري در آن موجب تضعيف موقعيت آخوندها ميشود .

 11. ساناز عزیز من یک بار به یکی از بچه های داخل که خیلی هم ادعایش می شد گفتم آقا شما در ایران تجربه دموکراسی ندارید و به همین خاطر بعضی وقتها چیزهایی می گویید که آدم خنده اش می گیرد طرف با اعتراض گفت ما خیلی هم تجربه دموکراتیک داریم. در جوابش گفتم یا نمی دتنی تجربه یعنی چی یا دموکراسی یعنی چی وگرنه چنین حرفی نمی زدی. ملت ایران شاید حداکثر 6 ماه تجربه یک دموکراسی آن هم نیم بند همراه با آنارشی داشته اند.
  خلاصه عزیز بعضی از دوستان داخل گمان می کنند چونکه داخل ایران هستند شرایط ایران را بهتر از ما می دانند. چیزی را که بعضی شان نمی دانند این است که خبرهایی که در ایران هیچوقت به دست آنها نمی رسد اینجا در کمترین مدن زمانی در اختیار ماست.
  برای تحلیل هم هیچ منفعت شخصی نداریم که بخواهیم در تحلیلهایمان مغرضانه عمل کنیم.

 12. Sanaz says:

  مثل اون موشي كه تو چرخ گردان در جا ميزنه مردم ما هم رسيدن به جايي كه ميدونند چي نميخواهند و باز نميدانند كه چه ميخواهند و اصلا چه چيزي برايشان خوب هست. من هم يكجايي حرف از امام حسين و رشادتهاش بود نظرم را گفتم يكدفعه يكي برام نوشت : اگر تو اون دنيا يك ادم گنده دم پل صراط جلوتو گرفت او منم !!!!!!!!!!!!!

 13. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز،
  نکته جالبی بود. یادم می آید در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز یکی از استادانم که از آمریکا فارغ التحصیل شده بود به من می گفت: “شمایی که در ایران بزرگ شدید معنی آزادی را نمی فهمید، آزادی یعنی اینکه ما ایرانیهای احمق در زمان انقلاب در آمریکا روبروی کاخ سفید تظاهرات می کردیم و مرگ بر آمریکا می گفتیم و پلیس آمریکا هم سایه به سایه ما می آمد تا مبادا کسی به ما تعرض کند. ما هم صورتمان را می پوشاندیم نه از ترس پلیس آمریکا، بلکه از ترس عوامل ساواک”
  وقتی از ایران خارج شدم تازه فهمیدم این مرد بزرک چه می گفت.
  آلتت برقرار باد

 14. حمید فکری says:

  آقا این کمانگیر که حدود یک هفته است دستمال برای خاتمی میندازه که بیا و ببین. من متوجه نمی شم این آدمک ها چرا ملت اینطوری بازی می دهند؟!
  آخه وبلاگ نویس باشعور (اگر باشند) برای چی داری تبلیغ می کنی برای خاتمی یا هر گوساله دیگری؟!!!
  آقا حسن جان لطف کردی که مطرح کردی این موضوع را. من نمی دانم اینها چرا تبلیغ می کنند مگر که این پولی گیرشون میاد که حتما همینطور باید باشه.

 15. روزبه says:

  “کسی که چنین ادعایی دارد “اگه شما و امثال شما فرار نمیکردن شاید خمینی نمیتونست اینهمه جنایت انجام بده”
  اصلا نمی شود برای کسی که چنین ادعایی می کند برای حرف های او ارزشی قائل شد.”
  خسن آقا!
  برات متاسفم که حتی تو وبلاگ خودت نمیتونی اصول اولیه دموکراسی “گوش کردن و احترام به عقاید مخالف” رو رعایت کنی!
  فعلا این جمهوری کوفتی اسلامی هم باید از درون اصلاح بشه، چون آلترناتیو دیگه ای نیست. ولایت وقیح وجود داره. داره حکومت میکنه و دیکتاتوری درست کرده. با فتوای خسن اقا و چهار تا مثل اون هم از بین نمیره. دول دیگه هم که منافعشون با بودن همین سید علی چلاق تامین میشه. انقلابی هم که در راه نیست. پس اگه بخواهیم واقع بین باشیم راهی جز اصلاح حکومت از درون نداریم.
  خسن اقا! از کی تا حالا جناب عالی سیاسی شدی و سال 67 تا سر حد مرگ جنگیدی ! تو که سه چهار سال قبل شیراز داشتی از فک و فامیل دستور پخت کوفته میگرفتی!
  نه عزیزم. ایران نه مال منه نه مال تو. بلکه مال همه ماست. ولی تو حق تعیین تکلیف برای کسی رو نداری و هر کسی حق داره اگه صلاح دید بره رای بده یا رای نده. تو این حق رو نداری به کسی برچسب خائن بزنی. مردم خودشون صلاح کار خودشون رو میدونن.

 16. روزبه says:

  “کسی که چنین ادعایی دارد “اگه شما و امثال شما فرار نمیکردن شاید خمینی نمیتونست اینهمه جنایت انجام بده”
  اصلا نمی شود برای کسی که چنین ادعایی می کند برای حرف های او ارزشی قائل شد.”
  خسن آقا!
  برات متاسفم که حتی تو وبلاگ خودت نمیتونی اصول اولیه دموکراسی “گوش کردن و احترام به عقاید مخالف” رو رعایت کنی!
  فعلا این جمهوری کوفتی اسلامی هم باید از درون اصلاح بشه، چون آلترناتیو دیگه ای نیست. ولایت وقیح وجود داره. داره حکومت میکنه و دیکتاتوری درست کرده. با فتوای خسن اقا و چهار تا مثل اون هم از بین نمیره. دول دیگه هم که منافعشون با بودن همین سید علی چلاق تامین میشه. انقلابی هم که در راه نیست. پس اگه بخواهیم واقع بین باشیم راهی جز اصلاح حکومت از درون نداریم.
  خسن اقا! از کی تا حالا جناب عالی سیاسی شدی و سال 67 تا سر حد مرگ جنگیدی ! تو که سه چهار سال قبل شیراز داشتی از فک و فامیل دستور پخت کوفته میگرفتی!
  نه عزیزم. ایران نه مال منه نه مال تو. بلکه مال همه ماست. ولی تو حق تعیین تکلیف برای کسی رو نداری و هر کسی حق داره اگه صلاح دید بره رای بده یا رای نده. تو این حق رو نداری به کسی برچسب خائن بزنی. مردم خودشون صلاح کار خودشون رو میدونن.

 17. آقا روزبه شما گمان نمی‌کنید کمی زیادی فشار خاتمی خونتان بالا رفته باشد!؟
  رای دادن به جنایت کاران چیزی نیست بجز همکاری با جنایت کاران، حالا اگر شما توانستید ثابت کنید که خاتمی جنایت کار نیست و در جنایات حکومت آخوندی شریک نبوده! آنوقت حق را به شما خواهم داد، تا آن زمان از نظر من هر کسی به حکومت آخوندی رای دهد دستش به خون ملت ایران آلوده است.
  گمان نمی‌کنم کوفته پختن هم خیانت به ملت محصوب شود. در ضمن شما از کجا می‌دانستید من فقط کوفته می‌پختم نکند گزارش‌های وزارت اطلاعات آخوندی به شما هم می‌رسد!؟

 18. Sanaz says:

  چي رو ميخواهين اصلاح كنين ? فكر كنيد شما يك ماشين دارين سالم دارين رانندگي ميكنيد يكدفعه راهتون رو كج ميكنيد برين تعميرگاه? مشكل از خود نظام(قدرت)هستش كه خاتمي هم شما رو فداي اون ميكنه. در ضمن آوردن خاتمي براي اصلاح نيست بلكه اون رو ميارن و مردم و معترضين فكر ميكنند آزادي بيان دارند اعتراض ميكنند و يكدفعه همشون رو سرشون رو ميكنند زير آب. مثل قتلهاي زنجيره اي . اين رو ميارن كه از شر مخالفين راحت بشن.

 19. bikar says:

  خسن آقا جان!
  زیادی آزادی رو لمس کردی توهم ورت داشته! بیرون گودی و میگی‌ لنگش کن؟
  آخه عزیز من یه چیزی بنویس که بگنجه، اگه تو رأی ندی من رأی ندم و … پس انتظار ت! داری آمریکا بیاد برامون کاری بکنه؟ همین تفکرات امثال تو قدرت را داد به این احمدی کوتوله
  اگه راست میگی‌ راه حل بگو وگرنه این چرتو پرتا را هر الف بچه می‌تونه بنویسه! راستی‌ در راه مبارزه با رژیم چند سال زندان بودی؟ پهلوان اجرت با امام خمینی
  در ضمن behnevis.com از این سایتی که تو معرفی‌ کردی قویتره

 20. روزبه says:

  :)) عزیزم من یه دانشجوی فوق لیسانسم که نه فشار خاتمی خونم بالا رفته و نه با وزارت اطلاعات مراوده دارم. وبلاگ چنچنه رو مدتهاست نگاه میکنم. واقعا خیلی خودت رو جدی گرفتی ها!
  “رای دادن به جنایت کاران چیزی نیست بجز همکاری با جنایت کاران”
  خسن جان، تو حق نداری فقط به خاطر عقیده، به مردم برچسب خیانت یا جنایت کار بزنی. هر کسی یه عقیده ای داره و اون عقیده محترمه. این اولین اصل دموکراسیه که پس از سالها زندگی تو اروپا برات جا نیافتاده. به عنوان مثال مخالفت با کلیسا جرم سنگینی مثل به صلیب کشیدن داشته و یه زمانی اجرا میشده ولی الان فقط یه عقیدست. پاپ رو بخاطر این عقیده جنایت کار نمیگن. این اولین درس دموکراسیه. تو حتی حاضر نیستی بگی “رای دادن به خاتمی” یه عقیدست چه برسه به اینکه بخوای بهش احترام بزاری.
  هر موقع یاد گرفتی، اون وقت بیا و وبلاگ سیاسی بنویس. وگرنه الان با شریعتمداری کیهان فرق چندانی نداری.
  ++++
  پاسخ:
  درست همین استدلال را هم آنهایی که به هیتلر کمک کردند تا حکومتش جهانی را به آتش بکشد داشتند ولی آیا کسی این استدلاها را وقتی حکومت هیتلر سرنگون شد پذیرفت!؟

 21. nana says:

  روزبه گرامی
  پریدم وسط تا به همان شکل معقول خودت پاسخی بهت بدهم :
  عزیزم من یه دانشجوی فوق لیسانسم که نه فشار خاتمی خونم بالا رفته و نه با وزارت اطلاعات مراوده دارم. وبلاگ چنچنه رو مدتهاست نگاه میکنم. واقعا خیلی خودت رو جدی گرفتی ها!
  “رای دادن به جنایت کاران چیزی نیست بجز همکاری با جنایت کاران”
  اولا که حسن آقا بسیار جدی هست زیرا یکی از نادر افراد مستقل میان
  وبلاگ نویسان است پریود
  دوما اگر شما به آزادی بیان اعتقاد داشته باشید باید اذعان کنید که این
  جمله حسن آقا هم بخشی از آزادی بیان اوست و شما نباید باورهای
  او را با گفتن خودت را جدی گرفته ای لگد مال میکردید
  خسن جان، تو حق نداری فقط به خاطر عقیده، به مردم برچسب خیانت یا جنایت کار بزنی. هر کسی یه عقیده ای داره و اون عقیده محترمه.
  دقیقا به دلیل گفتن تو حق نداری است که امثال حسن آقا باید باید باید
  به هرکس هر برچسبی که میخواهند بزند این عمل نامش روزنامه نگاری
  واقعی است
  هنگامی که هرکس هر چه دلش خواست گفت معمولا کسانی که واقعا
  کونهای گهی دارند میترسند و این ترس یعنی قدرت مردم
  مردم معمولی
  ولی اما باز هم اشتباهی عوضی گرفتی عقیده هیچ کس برای من
  محترم نیست والسلام من عقیده همه را (( تحمل )) میکنم زیرا
  مجبورم زیرا مردم در قدرتند و مردم واریاسیونی بی نهایت گسترده
  هستند
  بنابراین با استدلال بالا من از آزادی بیانم استفاده کرده به عقیده هرکی
  هست و نیست میشاشم و میرینم
  بعد هرکی هم دلش خواست میتونه به عقیده من بشاشه و برینه
  و چون عقیده من شامل نفع همه مردم یک جامعه است کسی این
  جرات را نمیکنه زیرا حمله به من یعنی حمله به باقی و خودش !
  این اولین اصل دموکراسیه که پس از سالها زندگی تو اروپا برات جا نیافتاده. به عنوان مثال مخالفت با کلیسا جرم سنگینی مثل به صلیب کشیدن داشته و یه زمانی اجرا میشده ولی الان فقط یه عقیدست. پاپ رو بخاطر این عقیده جنایت کار نمیگن.
  من مثال پاپ ترا با هیتلر عوض میکنم
  در آلمان بنا به فرمان متفقین حزب فاشیست ممنوع است و برای آلمان
  جریمه نداشتن ارتش را متفین گذاردند و گفتن فاشیست به یک آلمانی
  جرم است که دادگاه دارد
  و خلاصه کلام ما اکنون با فاشیست های اسلامی روبرو هستیم اگر تو
  کوری و نمی بینی دلیل نبودن ما نیست
  میخواهیم اسلام را با اردنگی به طویله های طاق و جفتش بفرستیم
  ابدا احترامی برای کسانی که به این اسلام و سید خندان و غیر خندان
  اعتقادی دارند و در این بازی مردم خر کنی شرکت قائل نیستیم و
  محق کامل هم هستیم
  این اولین درس دموکراسیه. تو حتی حاضر نیستی بگی “رای دادن به خاتمی” یه عقیدست چه برسه به اینکه بخوای بهش احترام بزاری.
  البته که رای دادن به خاتمی یک جنایت بزرگ در حق یک ملت است که اینک
  اسیر و برده اند من با تو کار ندارم زیرا امثال تو هم میتوانی ریشه دهات
  داشته باشی
  من با خودمان شهروندان کار دارم که شهرها متعلق به ماست
  بنابراین ملایان و نظامیان من حیث المجموع از نظر ما که اسیر و برده ایم
  و کاملا امریکا زده و قرتی قرشمال و عرق خور و عیاش باید به سر جاهای
  قبلی خود بروند
  زیرا عرضه و لیاقت ساختن ندارند بس که شلخته هستند
  هر موقع یاد گرفتی، اون وقت بیا و وبلاگ سیاسی بنویس. وگرنه الان با شریعتمداری کیهان فرق چندانی نداری.
  Posted by: روزبه | February 23, 2009 05:34 PM
  فکر کنم بهتر است تو کمی بروی یاد بگیری که ماها مستقل ها دهان سروش های
  اصلاح طلب را زده ایم تو که یک کار گل کن تازه از ره رسیده ای
  برو برو برو فکر نان کن که خربزه آب است خاتمی روزیت را جای دیگری حواله
  رفرمیستی کند همگی بگید آمین ……………….نانا زولا

 22. kodam says:

  حسن آقا 90درصد مردم كشور هاي جهان سوم از پس دو كار آسون كه همان خوردن و ريدن باشه بر نميان .شما انتظار تحليل سياسي از آنها نداشته باشيد ,پدر جان 90 در صد مردم ايران در تابستان با كولردماي 40 درجه اتاققشونو ميكنند 20 ودر پاييز وزمستان با بخاري !! دماي 20 درجه اتاقشونو 40!!. اگر باور نميكنيد و اين نوشته رو ميخوانيد,ميتوانيد با يك دماسنج حماقت خود رابر خود ثابت كنيد .راي دادن و ندادن پيشكشتان .تازه شما جزو روشن فكران جامعه هستيد چون كه وبلاگ ميخوانيد.به همين سادگي.

 23. غمگین says:

  سلام
  حسن آقا چرا پیک نت لینک شما رو از تو لینک ها در آورده؟
  بجاش تو همون ردیف لینک همه اعضای کابینه آقای خاتمی هست…
  چرا اینطوره؟
  ++++++
  پاسخ:
  از این اتفاق خیلی هم خوشحال شدم.
  ما را با حزب توده چه کار که اینها لینک ما را بگذارند یا نگذارند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی