Sep 19 2009

وقتی ننه آقا وارد میدان می‌شود کار سیدعلی تمام است!

نوشته:     :::       4 پیام

دیشب تلفن زدم ایران، اولین سوالی که از ننه آقا پرسیدم این بود که تظاهرات رفتید!؟ باورم نمی‌شد وقتی که مادرم گفت همه خانواده دسته جمعی رفته بودند. مادر من حتی دوران انقلاب 57 هم که جوانتر بود هیچگاه در تظاهرات شرکت نکرد، نه بخاطر ترس، بلکه بیشتر به این خاطر که بطور کلی آدم غیر سیاسی است، او برخلاف من به هیچ عنوان سیاسی نیست. وضع چنان خراب شده که ننه آقا هم سیاسی شده، نه تنها خودش سیاسی شده که خانواده را هم رهبری می‌کند و می‌کشد توی خیابان!
وقتی می‌گویم کار سید علی تمام است، به این دلیل است که برخلاف شاه که صدای انقلاب را زود شنید، این سیدعلی ما به علت خنگی هنوز صدا را نشنیده. در تایید این ادعا رجوع کنید به سخنان سید علی در پاسخ به سوال مجید مجیدی تا متوجه شوید اوضاع رژیم چقدر خراب است!
حضرت رهبر در پاسخ به سوال مجید مجیدی در یک جلسه به اصطلاح هنرمندان که پرسید “آقا، چرا به چنین روزیی افتادیم” با وقاهت و پررویی کامل پاسخ داد:
آقای مجیدی به‌خاطر هنرمند بودنشان روح لطیف دارند و خیلی حساس هستند. من این حرف‌ها را قبلا هم از ایشان شنیده بودم و اشک ایشان را که از خلوص بود دیده بودم… آن روزی که روزهای دفاع مقدس بود همان روزها هم همین جور دعواها بود، خیال نکنید نبود، منبع
نکته مهم تر این است که برخلاف دستگیری‌ها و خونریزی‌های شدید این سه ماه گذشته، باز هم دیروز مردم به خیابان آمدند. توجه داشته باشید که بعد از دوران بگیر و ببند سه ماهه یقینا اکثریت مخالفین را باید ترسانده باشند و خصوصا وقتی که روز قبل از روز قدس، سپاه با بیانیه‌ای تهدید آمیز برای ملت خط و نشان کشید، و پیش تر از آن هم در نماز جمعه رهبر همه را به داغ و درفش تهدید کرد. با در نظر گرفتن این همه ایجاد جو ترور، دهن کجی دیروز مردم به رژیم بسیار حائز اهمیت است. از این به بعد رژیم روز به روز باید قدم به قدم عقب نشینی کند. با این روند سقوط در حقیقت غیر قابل بازگشت شده.

نوشته: در ساعت: 10:34 am در بخش: مبارزه با رژیم

4 پیام  |           

4 پیام به “وقتی ننه آقا وارد میدان می‌شود کار سیدعلی تمام است!”

 1. خسنی جان خبر ندارید، در ایران روز به روز گروه ها و دسته هایی از جوانان تشکیل میشه که در حال تمرین و آماده سازی و شعار نویسی شبانه و پخش اعلامیه و شب نامه و غیره هستند. در هر تظاهراتی که بری یوهو میبینی روی هوا یک مقدار بسیار زیادی کاغذ کوچک که روش مطالبی رو علیه حکومت، چه اخلاقی چه دینی، نوشته شده پخش میشه.
  مردم هنوز عصبانی و طلبکار هستند. این القائات دشمن بود که مردم ترسیدند و کنار کشیدند و اینها. در اخبار مزخرف و در پیتی 20:30 هرچه دلش میخواست میگفت. ولی ما تازه با شروع دانشگاه و فصل مدرسه، کارها خواهیم کرد برادر.
  بله جانم.

 2. داریوش says:

  با تشکل های محلی مشت محکمی بر دهان جمهوری آدمخواران میزنیم. پیش به سوی آزادی..مرگ بر خامنه ای دیکتاتور..مرگ بر جمهوری اسلامی

 3. علی says:

  با سلام
  این اعتراضات حداقل در شهرهای بزرگ و بین طبقه متوسط و بالاتر بسیار ریشه دار است و با تهدید و تشر نمی توانند اوضاع را جمع کنند.
  پیروزی حتمی است ، ولی من نگران بعد از آن هستم که دوباره بعدش مردم گرفتار یک دیکتاتور دیگر نشوند.
  من در مورد دلایل گرایش مردم ایران پس از هر انفلاب ، مقاله ای در وبلاگ زیر منتشر کرده ام که خواندنش خالی از لطف نیست.
  siasat-rooz.mihanblog.com
  با تشکر

 4. والد بمانعلی says:

  خٌسن آفا جان
  باید «َL’Automne du patriarche» مارکز را دوباره خواند. سرنوشت همه خودکامگان همین در خود پوسیدن است، بخصوص اینها که سر برداشته از شب تاریک تقدیر پوسیده تاریخی خویش اند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی