Mar 06 2010

جنایت بی مکافات!

نوشته:     :::       3 پیام

جالب است هرچه سعی کردند آب را گلالود کنند و فیلم دانشگاه را در دیگر مسائل حل کنند، نشد که نشد و حالا آقای بروجردی که بلا نسبت رئیس کمیسیون امنیت مجلس آخوندی هستند می‌فرماید فیلم مونتاژ است و “مونتاژ” راحت ترین کار در فیلمسازی است! گویا آقایان به راهکارهای فیلم و مونتاژ هم خیلی وارداند، البته که وارداند! خودشان 31 سال است که دارند مردم را فیلم می‌کنند! صبح تا شام کارشان این است، حداقل ما که می‌دانیم که اینها 31 سال است دارند فیلم بازی می‌کنند. جالب است بعد از اینکه مدعی می‌شوند فیلم مونتاژ است با این حال می‌روند و در مجلس آخوندی بررسی می‌کنند و باز شروع می‌کنند به فیلم بازی کردن و می‌فرمایند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آخوندی می‌گوید که فیلم پخش شده در شبکه بی‌بی‌سی درباره حمله 25 خرداد به کوی دانشگاه تهران در جلسه هیئت رئیسه این کمیسیون بررسی شده و حاضران بعد از تماشای این فیلم 18 دقیقه ای به این نتیجه رسیده اند که فیلم هیچ مطلب جدیدی ندارد و آنها قبل از دیدن این فیلم نیز هر آنچه در آن بود را می دانستند.

جالب است آقایان می‌فرمایند این فیلم نکته جدیدی ندارد، این بدان معنی است که آقایان از 8 ماه پیش هم می‌دانسته‌اند که مزدورانشان چه جنایاتی در دانشگاه انجام داده‌اند. باور کنید اگر چنین جنایاتی را سربازان اسرائیلی که یک ارتش خارجی اشغال گر در غزه هستند کرده بودند، دولت اسرائیل سربازانش را مجازات می‌کرد. مدام نیروهای اشغال گر عراق و افغانستان باید در برابر دادگاه‌های آمریکایی یا اروپایی پاسخگوی جنایاتی کمتر از اینها باشند، ولی در ایران نیروهای مزدور آخوندی هر بلایی می‌خواهند سر مردم خود می‌آورند و آب هم از آب تکان نمی‌خورد که هیچ، برعکس جنایتکاران را به مقام‌های بالاتر و بهتر هم ارتقاء درجه می‌دهند. عجیب نیست اگر گروهی یواش یواش دست به اسلحه ببرند و یک جنگ مسلحانه را در ایران سامان دهند. اینها فکر کرده‌اند به همین سادگی می‌توانند این همه جنایت بکنند و مکافاتی در کار نباشد!؟ یقین بدانید گرچه عده زیادی این جنایات را زیر سیبیلی در می‌کنند ولی یقین بدانید به مرور زمان عده‌ای به این نتیجه خواهند رسید که بجای کشته شدن بدون مبارزه، دست به یک مبارزه جانانه بزنند و بجای مردن این حرامزادگان را به مکافات جنایاتشان برسانند.

نوشته: در ساعت: 7:43 pm در بخش: جنایات رژیم

3 پیام  |           

3 پیام به “جنایت بی مکافات!”

 1. mohandes mehran says:

  hasan aghaye aziz, nabard mosalahane hazineh va organisation besyaar baalaa mikhahad.

 2. مانی says:

  شماچقدر به جنگ و کشت و کشتار علاقه داری.بازم خوبه که از حمله نظامی دولتهای خارجی به چنگ مسلحانه داخلی تخفیف دادی. ولی ملا اون دوره گذشت دیگر کسی خریدار جنگ مسلحانه و تامین مالی آن نیست مگر اینکه شمابه گروه رجوی یا ریگی و یا گروه 10 20 نفره سلطنت طلبان عقب مونده امیدواری .خدا روزیت را جای دیگر حواله کند ملا برو جای دیگه دامت را پهن کن.در جنگ مسلحانه ما مردم و جوانانمان مسلما کشته های بسیار بیشتری باید بدهیم. برو ملا برو به کار خود برس و طنز بنویس که حقا خوب مینویسی.مانند نبوی توی کار بزرگترها{ملت ایران}دخالت نکن .

 3. حضرت مانی یا شما از واقعیات ایران بی خبر هستید یا پول گرفته اید از این چرندیات به خورد مردم بدهید. مبارزه مسلحانه چیزی نیست که کسی آنرا ترغیب یا تشویق کند یا روی آن سرمایه گذاری کند. شورش اجتماعی از گلوله اسلحه انسانهای با غیرت بیرون می آید و انتقام می گیرد همین و همین، یا شما از واقعیات اجتماعی ایران بی خبریت یا من.
  اجازه بدهید کمی از واقعیات جامعه ایران را به شما نشان بدهم شاید آگاه شوید:
  اما این ترفند که شبیه به توضیح های دولتی است که تقصیر خطاهای خود را به گردن رسانه ها می اندازند همچنان واکنش ها را دامن می زد تا جائی که یک بلاگر اعلام داشت که اگر این حکم لغو نشود در چهارشنبه سوری دفتر آیت الله مکارم شیرازی در سعادت اباد به “هیزم آتش های چهارشنبه آخر سال” تبدیل خواهد شد.
  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article////107/-914602e42c.html
  اینها همه نشان از نقطه جوشش دارد اگر حرارت جامعه را حس نمی کنید یا در خواب هستید یا حقوق بگیر!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی