Apr 25 2011

قضیه سید خراسانی!

نوشته:     :::       24 پیام

سید علی خامنه‌ای می‌فرماید: “در قضیه اخیر هم که چندان مهم نیست، احساس شد از مصلحت بزرگی غفلت شده است.”

اگر قضیه مهم نیست! چطور می‌توان آنرا مصلحت بزرگی دانست که از آن غفلت شده!؟
کسی هست بتواند جفنگیات رهبر بنگی را برای ما ترجمه کند!؟ بما بگویید چطور یک چیزی که مهم نیست یک مرتبه در همان جمله چند واژه آن طرف تر مصلحت بزرگی می‌شود!؟
از همه مهم تر اینکه، چطور می‌توان رابطه سید خراسانی و شعیب بن صالح را بخاطر چیزی به این پیش پا افتادگی بهم زد!؟

نوشته: در ساعت: 4:13 pm در بخش: سیاسی,طنز

24 پیام  |           

24 پیام به “قضیه سید خراسانی!”

 1. hamid says:

  بر اساس آخرین تحقیات و مطالعات مرکز بررسی های تاریخی حوزه علمیه قم مشخص گردیده که آن سید خراسانی که قبل از ظهور حضرت قیام میکند و سر و صدای زیادی به راه می اندازد همان لیدی گاگاست.

  حجت الاسلام نقلعلی زرزرآبادی رئیس این مرکز تحقیات به خبرنگاران گفت: ما باید هر چه زودتر به محضر لیدی گاگا برسیم و عرض ادب نماییم. ایشان هم سید است و هم احتمالا در خراسان بلاد خارجی بدنیا آمده بنابر این یا ما باید خدمت ایشان برسیم و یا پلیس بین الملل باید ایشان را دستگیر و تحویل حوزه علمیه دهد تا مقدمات ظهور حضرت را با مساعدت معظم لها فراهم نماییم

  همچنین بنا به گزارشات رسیده خبرنگاران از ایشان پرسیدند: پس تکلیف آقا چی میشه؟
  حجت الاسلام نقلعلی اظهار داشت: بدلیل پذیرش استعفای خداوند از سوی احمدی نژاد ایشان یعنی مقام عظما قرار است با حفظ سمت خود خداوند بشوند.

 2. حاجی says:

  این الله عرب با این نماینده هاش دهن ما رو سرویس کرد عبارتی از اخوندزاده برایتان نقل میکنم:

  به تکلیف سعد وقاص اسلام را قبول کردیم تا در هر دو عالم به شادی و شادی بوده ایم از عالم اخرت که هنوز خبر نداریم ولی از عالم دنیا انچه واقع است از هجرت تا این زمان به ایرانیان مصیبت ها رسیده است که در هیچیک از صفحات دنیا خلق بدانگونه مصائب گرفتار نشده است ایا لشکری و خونریزی عربها را بگویم یا لشکرکشی سلجوقیان غزنویان و اتابکیان….

 3. 123 says:

  علامه حسن زاده آملی:

  من یک میکرون در آقای خامنه‌ای، غل و غش یا ناخالصی ندیدم .

  تقدیم می‌دارم این اثر نمونه دوران را به یگانه دوران، حضرت آیت الله معظم،جناب خامنه‌ای کبیر

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=149&catid=45

 4. حسن آقا این جاکش که خراسانی نیست مادرش ترک است که امده بوده مشهد زیارت خودش تخم زوار است مینوانید از روی سیکی پدیا در آورید

 5. kia says:

  خسن اقای گرامی
  شما میدانید خامنه ای برای چه کسانی حرف میزند برای یک مشت بیچاره ی اسلام زده مثل همین پیرو خط رهبر که میاد اینجا کامنت مینویسه اینا اگر خامنه ای توی دهانشان هم نجاصت کند باز هم حرف از سید خراسانی و از این چرتو پرتها میزنند وگرنه خوده خامنه ای هم میداند ادمی که یک ذره فهم و شعور داشته باشد خامنه ای رو یک شالاتان و دروغگو میداند این اسلام زده ها رو باید ریخت توی دریا هم ایران یک نفس راحتی میکشه هم کوسه ها یک غذای درجه سومی بهشان میرسه و موقع خوردن یک لعنتی بهشان میکنه جون ایتقدر بو گندو و کثیف هستند که کوسه با هر لقمه باید کلی اب بخوره و دماغشو بگیره

 6. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی
  امروز استکبار جهانی به سرکردگی صهیونیست ها بیش از هر زمانی از ظهور آقا امام زمان نگرانند چرا که با ظهور آقا بواسطه معجزات آقا امام زمان در یک چشم به هم زدن اسرائیل و آمریکا با خاک یکسان خواهد شد و سپاه اسلام سرزمین های کفر را فتح نموده و مردانشان را از دم تیغ گذرانده و زنانشان را به کنیزی خواهند برد تا درس عبرتی برای کفار باشد.

  از لوازم ظهور آقا امام زمان همانا سید گرانقدر خراسانی و شیعب بن صالح هستند که امروزه استکبار سعی در برهم زدن رابطه ایشان دارد که نیت آنها بر آقا امام زمان آشکار شده و به اطلاع مقام معظم رهبری رسیده و مقام عظمای ولایت با سخنرانی دشمن شکن خود توطئه را خنثی نمودند.
  یکی دیگر از اهداف صهیونیست ها این است که کاری کنند تا شعیب بن صالح آرزوی مرگ و شهادت کند و با نوشیدن شربت شهادت ظهور آقا به تعویق افتد که وظیفه حزب الله است که از شعیب بن صالح صیانت و حفاظت نمایند.

  و تو ای خسن آقا بدان که ظهور آقا نزدیک است و به زودی نروژ به تصرف سربازان امام زمان در خواهد آمد و کلیه کفار حربی از دم تیغ گذرانده خواهند شد.
  نصر من الله و فتح قریب

  • گمنام says:

   مرسی. کلی خندیدیم و حال کردیم. باز هم بیا از این پرت و پلاها بنویس دستت درد نکند.

 7. عصبانی says:

  خطاب به پیرو خط رهبر.
  مادر فلان، سر تو از تو کون خر در بیار تا ببینی شما ها چه ترکمونی به این مملکت زده اید.

  • پیرو خط رهبر says:

   ای عصبانی مادر فلان. تو سرت در کون خر مانده از عظمت اسلام و مقدمات ظهور آقا امام زمان بی خبری.

  • Banafsheh says:

   دوست عزیز، من فکر می کنم این آغای پیرو خط رهبر دار مسخره بازی در میاره تا ملت رو بخندونه. مگه می شه تو این دوره کسی تا این درجه نادان باشه؟ مطمئن باشید داره شوخی می کنه و ما رو سرکار می ذاره.

 8. کیخسرو says:

  از 1400 سال پیش که از تمدن تازیان میگذردکل قضیه تا کنون جنگ قدرتی برای استحمار و حکومت کردن بر عوام الناس و سرگرم کردن انها به محملات و خرافات بوده …جالب اینجاست که نوچه ها و چماقداران حکومتی این وسط نخودی هستند

 9. Aftab says:

  این پیرو خط چی‌ چی‌ این این اصحاب کهف انگار ۲۰۰۰ سالی تو خوا ب بوده و الان حرفش مثل جوک میمونه!

  آقا جان این مزخرفات چیه بستن به ریشت!خراسانی و شعیب تو گور کی‌ هستن؟ این چرندیات رو از گنجینه کدوم ملا کشیدی بیرون!

  جون عمه ات خودت به چیزهای که گفتی‌ باور داری؟ اگه داری، به جون خودت خیلی‌ خری!

 10. میتی موش says:

  مصلحت بزرگ در قضیه اخیر همان عورت خامنه ای در دولت بود، که داشتند کیر ولی فقیه، حیدر مصلحی را می‌بریدند. البته چندان هم مهم نیست. چون سید خراسانی جسم ناقصی دارند و نمی‌توانند جفت گیری کنند و اعصاب معصاب ندارند.
  عورت احمدی نژاد، رحیم مشایی را که بریدند، کیر شعیب بن صالح را بردند جمکران، کردند تو فرج امام زمان.

 11. nima says:

  .down with islamic republic of iran

 12. پرویز says:

  آقا منظورش یه چیز بزرگ تو یه چیز کوچیک بود که اصطلاح اخوندیه و مثل تازینامه احتیاج به تفسیر داره، حسن آقا شما هم زیاد گیر نده به آقا، بی‌چاره با این جسم ذلیل و مخ علیل انتظار داری مثل نیچه حرف بزنه.

 13. sad says:

  حاج حسن آقا ..خیلی شلید …بخدا مثه شیرازی ها شل شلیدو..خیلی…..موندین اونجا هر کی هر چی می خواد می گه یه نقد اساسی هم نمی کنین…دلم خیلی پره……

 14. irani says:

  مه فشاند نور و سگ عوعو كند — هر كسی بر طینت خود می تند !

 15. بسیجی گمنام says:

  مرگ بر امریکا

 16. بسیجی گمنام says:

  شما به عنوان چهار تا موش جمع شدین توی یک محوطه بسته حرف مفت می زنین که صدای کثیفتون به هیچ جا نمی رسه. اگه مردین بدبختا برین یه جایی که چار تا پیرو ولایت باشن بعد بحث کنید.
  شما عقده ای هایی بیش نیستید.
  اسلام رو قبول ندارید اصلا نمیدونید امام اول کیه

 17. بسیجی گمنام says:

  ان شاء الله روز قیامت هم دیگه رو می بینیم

 18. محمود says:

  اللهم عجل فرج المهدی

 19. بسیجی کمنام says:

  مرگ بر مو سوی و کروبی و خاتمی وضد ولایت فقیه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی