14.11.2010

کاندولیزا رایس: تحریم های ایران تاثیر گذار است ، صبور باشید

عصرایران: رایس در ادامه افزود : ” به زودی كسي از داخل ایران ظهور می کند و می گوید که سیاست های حکومت به بن بست رسیده است”!
وزیر امور خارجه سابق آمریکا معتقد است که تحریم های بین المللی علیه ایران تاثیر گذار است و آمریکایی ها باید برای دیدن نتایج تحریم های ایران صبور باشند.

به گزارش عصر ایران رایس که روز جمعه در یک اجلاس اقتصادی در کانزاس آمریکا سخن می گفت با رد این موضوع که تحریم ها کارایی ندارد ، گفت : ” ( با تحریم های موجود ) ایرانی ها نمی توانند نیازهای خود را از جامعه بین المللی تامین کنند. ”

رایس در ادامه افزود : ” به زودی كسي از داخل ایران ظهور می کند و می گوید که سیاست های حکومت به بن بست رسیده است”!

مقامات ايراني ،‌ همواره آمريكا را به دخالت در امور داخلي كشورمان متهم مي كنند.

وزیر خارجه دولت بوش با اشاره به اینکه او بیشتر مایل به دستگیری زنده اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده است ، افزود : ” من دوست دارم که او ( بن لادن) زنده دستگیر شده و به آمریکا انتقال داده شود “.

وی افزود : ” دوست دارم یک صبح از خواب بیدار شوم و ببینم که مشکل جهان مساله دیگری به جز اسامه بن لادن است “.

وی با نادر خواندن جورج دبلیو بوش رییس جمهوری سابق آمریکا گفت : ” او همه چیز می خواند و از بسیاری از حوزه ها اطلاعات عمیقی دارد”.

رایس با اشاره به سقوط ناگهانی محبوبیت اوباما در دو سال اول دوران نخست ریاست جمهوری با اشاره به شکست اخیر حزب دموکرات در انتخابات میاندوره ای کنگره ، افزود : ” مردم آمریکا انتظار بیشتری از اوباما داشتند “.

Related posts:

  1. توافق اتحادیه اروپا در باره تحریم‌های جدید علیه ایران
  2. تحریم‌ها ایران را کلافه می‌کند؟
  3. پروژه هاى كلان ايران در كشورهاى همسايه در تيررس تحريم
  4. مالک کشتی به نفتکش اجازه نداد به سمت ایران حرکت کند، نفتکش عازم ایران با محموله بنزین مسیر خود را به سوی امریکا تغییر داد
  5. فایننشال تایمز: تحریم‌ها تولید نفت ایران را کاهش داده است

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates