Jul 27 2012

ایران به سوریه و لبنان برق صادر می‌کند

نوشته:     :::       3 پیام

در این فکرم که این برق سه فاز است یا همان برق تک فاز!
می‌گویند اگر قمار باز نگوید به تخمم می‌ترکد. حالا حکایت کار آسد علی آقای خودمان شده! اول از همه اگر شما برق برای صادرات دارید چرا آنرا برای مصرف داخلی به کار نمی‌گیرید! کمبود برق هرساله دمار از روزگار مردم در می‌آورد، حالا آقایان صادرات هم می‌خواهند بکنند! دوم اینکه این برق را از طریق کدام زیرساخت دارید صادر می‌کنید؟ برای صادرات برق به کشورهای دیگر حتی نروژ که در تولید برق از همه سرآمد تر است با مشکل روبروست و بیشتر مواقع خود باید از دیگر کشورها برق وارد کند. ما هنوز در بیشتر مناطق محروم خودمان از زیرساخت های کافی برای برق رسانی در داخل رنج می‌بریم حالا آسد علی آقا می‌خواهد برق صادر کند! آن هم به کجا به لبنان و سوریه! یعنی این برق را باید از خاک ترکیه یا عراق عبور دهد بعد برساند بدست بشار اسد! آن هم در این اوضاع بلبشو! البته خودشان می‌گویند خط انتقال از عراق آماده بهره برداری است! دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ! عراق جنگ زده چگونه توانسته این مقدار خط انتقال را راه اندازی کند، ما که نمی‌دانیم بروید از خودشان بپرسید! لبنان را که دیگر نگو اول باید از ترکیه یا عراق عبور کند بعد از سوریه جنگ زده هم عبور کند تا برسد به دست حسن نصر الله! به این می‌گویند اقتصاد خرکی! ببخشید منظورم اقتصاد آخوندی بود!
تو گویی آسد علی آقا چنان وحشت برش داشته با اینکه قادر نیست مرغ ناقابل ملت گرسنه ایران را تامین کند، حالا می‌خواهد مشکلات برق سوریه و لبنان را هم حل کند. دروغ گفتن کار همیشگی آخوندها بوده و هست، نامش را هم می‌گذارند تقیه!
دیروز آسد علی آقا دستور افزایش جمعیت ایران را تا مرز 200 میلیون نفر صادر فرمودند، آن هم برای مملکتی که گرسنگی و فقر و کمبود مسکن و کار دارد دمار از روزگار ملتش در می‌آورد! امروز دستور صادرات برق به دیار عرب صادر می‌فرمایند. وقتی کسی پریشان پندار شد، همین است که دست چپ و راستش را هم دیگر از هم تشخیص نمی‌دهد. آقا نه تنها پریشانپنداری برشان داشته ترس از سقوط هم گریبانشان را گرفته به هذیان گویی گرفتار شده‌اند! یکی نیست بگوید چگونه می‌خواهید این خطوط انتقال را در این منطقه آشوب زده حفاظت کنید!؟
شاید هم این برق صادراتی همان باشد که رندان به آن برق سه فاز گویند که معمولا از فلان بعضی می‌پرد!

نوشته: در ساعت: 8:14 pm در بخش: اقتصادی,سیاسی,ملای حیله‌گر

3 پیام  |           

3 پیام به “ایران به سوریه و لبنان برق صادر می‌کند”

 1. ملا حسنی says:

  حسن آقا شنیدی دشمن حمله کرده به یک مرغداری در بوشهر؟ چندتا مرغ مجروح شدند و تعدادی هم به اسارت دشمن درآمده‌اند.

  • کجاشو دیدی آملا مرغ دزدی که قبلا ها شغل شریف آخوندها بود حالا به ملت گرسنه هم سرایت کرده بیا ببین
   سارق دو هزار قطعه مرغ در قم دستگير شد
   http://news.police.ir/NCMS/FullStory/?Id=226454
   حالا سرقت مرغ جای خود بعضی شترمرغ دزد شده اند قربانت گردم:
   سرقت شتر مرغ!
   http://genaveh-emroz.blogfa.com/post-1459.aspx
   خلاصه آملا برو روی گوگل واژه مرغ و دزد را در بشخ جستجو وارد کن ببین چه پیدا می کنی!

  • آملا این خبر جدید رو خوندی
   علم الهدی: به جای مرغ، اشکنه بخورید!
   بابا اینها زده به سرشون چنان اراجیف می گویند که آدم نمی داند بخندد یا بگرید!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی